Profil uživatele murky


Notice: Undefined index: progforum_id in /var/www/ftp/progboard.com/user-profile.php on line 24

Pro prohlížení profilu uživatele musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Recenze:


Warning: imagejpeg(_image_cache/7195.jpg-146-150-crop-watermarktxt-right-bottom.jpg): failed to open stream: Permission denied in /var/www/ftp/progboard.com/class.PotentusThumb.php on line 427
Grand Funk Railroad - On Time
2017-07-24

Grand Funk Railroad / On Time

5 stars

Pročetl jsem si zde uveřejněné recenze a úvahy nad kapelou Grand Funk Railroad.Trošku mě mrzí pořád nějaké srovnávání a přirovnávání a slova o primitivním hard rocku.Samozřejmě primitivní bylo v uvozovkách a chápu,jak to bylo myšleno.
Prostě stačí napsat v jednoduchosti je síla.A ta tady opravdu je.A taky je to originál a to je důležité.Kdykoliv je slyším tak vím,že jsou to Grand Funk a hotovo.
První deska je vynikající,ta syrovost,tvrdost prostě paráda.Někdy míň je víc a tady to platí na 100 procent.Kapely,které hrají jako trio a umí Vás semlít miluju.Zvuk je velice hutný a vychutnat si desku hezky nahlas to je prostě povinnost.Velká škoda,že neexistuje nějaký kvalitní obrazový záznam z tohoto období.Bylo by to určitě pěkné pokoukání.
Za mně určitě plný lajer.Teda pětečka jak vyšitá.

» ostatní recenze alba Grand Funk Railroad - On Time
» popis a diskografie skupiny Grand Funk RailroadWarning: imagejpeg(_image_cache/7518.jpg-150-150-crop-watermarktxt-right-bottom.jpg): failed to open stream: Permission denied in /var/www/ftp/progboard.com/class.PotentusThumb.php on line 427
Nugent, Ted - Scream Dream
2017-07-23

Nugent, Ted / Scream Dream

5 stars

Musím se přiznat ,že tato deska se mi líbí z diskografie tohoto šílence nejvíc.Je to prostě jízda na bizonovi od začátku do konce.Kytara Teda je pro mně balzámem.Vynikájící riffy a hlavně sóla to je prostě mistr Ted.S ničím se nemaže a to je dobře.
Desku nebudu hodnotit skladbu po skladbě,protože drží pohromadě jako celek,nic tu nechybí a ani nepřebývá.
Včeara jsem shlédl DVD Ultralive Balistickrock 2013 a opět skvělá jízda.Samozřejmě ,že někomu nebude vonět mistrova velkohubost,ale i u toho pořád šmrdlá struny takže vřele doporučuju všem co májí rádí říznou kytarovou hru a skvěle šlapající kapelu.
Vzal jsem to letem světem,protože kdybych začal pitvat asi by to nikdo nečetl,byla by to sakra dlouhá recenze.Deska samo za pět hvězd.Škoda,že dnes už Vás nikdo nedokáže zmuchlat do kuličky za 35 minut.

» ostatní recenze alba Nugent, Ted - Scream Dream
» popis a diskografie skupiny Nugent, Ted


Neon Rose - Dream of glory and pride
2016-02-06

Neon Rose / Dream of glory and pride

5 stars

Když jsem se poprvé dostal ke kapele Neon Rose musím říct , že jsem chtěl něco ve stylu November.Ale to co se na mě vyřítilo z reproduktorů jsem nečekal.Vymakaná muzika a promyšlené skladby do posledního detailu.Vynikající výkony všech zúčastněných hudebníků.Potom jsem cedlo vzal ke kámošovi , že se musím pochlubit z úlovkem.Při poslechu na večerní hudební seansi z popíjením moravských pokladů,nám spadla čelist až na podlahu.
Kámoš hned řekl , že to je přesně ta muzika , kterou chtěl vždy hrát sám , když byl aktivním muzikantem.
A škoda , že se tak nestalo mohli jsme obdivovat i klenoty z našich luhů a hájů.Vynikající práce obou kytaristů , rytmika šlape a vokály prostě nádhera.Zejména bych vyzdvihnul skladbu A Picture of Me , která se pozvolná rozvíjí a graduje tak , že nechcete aby skončila.Také poslední A Dream of Glory A Pride je majstrštyk.Celé album je pro mně v diskografii těchto švédů jednička a dál už nepřekonané.Podle mně se jedná opravdu o album , které je škoda , že neprosadilo dál.Ale v té době bylo kvality na úkor kvantity hodně a je asi dobře , že ten kdo ho najde učitě ocení jeho nadčasovost.U mně jasně pět hvězd.Dobrou chuť a jak říká angličan a můj kámoš Bedra - heads off.

» ostatní recenze alba Neon Rose - Dream of glory and pride
» popis a diskografie skupiny Neon Rose


Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000