Profil uživatele -krusty-


Notice: Undefined index: progforum_id in /var/www/ftp/progboard.com/user-profile.php on line 27

Pro prohlížení profilu uživatele musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Recenze:

Marillion - Somewhere Else
2007-07-13

Marillion / Somewhere Else

5 stars

Do "somewhere else" od MARILLION se neproniká nejlépe, ale od "marbles" víme jak na ně :-) Album plyne zdánlivě v jedné, Hogarthovsky rozervané náladě...ale zde je více poslechů nutností! Doporučuji neposlouchat k jiné činnosti a nasadit kvalitní sluchátka...a pak už se jen nechat unášet melancholickou náladou, která je snad ještě smutnější než u megaopusu "marbles". Obal jsem původně moc nechápal, ale ve spojení s hudbou je to neoddělitelný celek. Rothery je skvělý, taktéž Kellyho klávesy. O zbytku se bavit ani nemusíme - hóóódně dobré. Doporučuji "see it like a baby", "the wound" (což jsou ty "rozjásanější" :-) stejně jako zadumanější a pomalejší "zbytek". Tentokrát je nutné poslouchat opravdu celé album. Je krásně smutné, nádherně beznadějné, jde z něj na mě příjemná nostalgie při vzpomínkách na lepší včerejšky...:-)

» ostatní recenze alba Marillion - Somewhere Else
» popis a diskografie skupiny Marillion


Riverside - Second Life Syndrome
2007-07-13

Riverside / Second Life Syndrome

4 stars

RIVERSIDE jsou zjevení, kteří ale nebudou zjevením, povážíme-li, že jsou opět z Polska - odkud nic špatného nikdy nepřišlo :-) Skvělý procítěný vokál a excelentní a vysoce inteligentní kytarová práce! Sice hodně slyším vlivy PORCUPINE TREE (a tím pádem Floydů), ale za tohle bych se já rozhodně nestyděl :-) Nálada a emoce!
Držím téhle kapelce palce a tiše závidím cože to naši severní sousedi mají za klenoty... Smekám před zvukem!

» ostatní recenze alba Riverside - Second Life Syndrome
» popis a diskografie skupiny Riverside


Yes - Open Your Eyes
2006-05-31

Yes / Open Your Eyes

4 stars

\"Open Your Eyes\" prý vzniklo původně jako sólovka Squirea a Sherwooda....inu-zní to tak :-)) zvláště pokud jeho rytmičtější polohy porovnáte s později vydaným projektem CONSPIRACY.
Kdysi mi přišlo \"open...\" nehorázně sladké, komerčácké a měkké... Ale není to pravda. Je třeba mu věnovat více času a otevřít uši! Stojí to za to. Je to takový první krok od \"rabinovských\" YES ke klasickým. Sherwood je úžasný, melodický, přístupnější než Howe (což je vlastně téměř každý:-) ale není vlezlý (což někdy Rabin byl - při všem tom obdivu k \"jeho\" deskám). Věci jako \"Open Your Eyes\", \"The Solution\" nebo \"Fortune Seller\" jsou nesmrtelné. Doteď mi běhá mráz po zádech z živého provedení titulní skladby kdysi v Praze, když YES přijeli poprvé.... Skvělé a neprávem zastrčené album.

» ostatní recenze alba Yes - Open Your Eyes
» popis a diskografie skupiny Yes


Yes - 9012Live: The Solos
2006-05-31

Yes / 9012Live: The Solos

3 stars

2 a 1/2 skladby jako živé album?? prosím, berme tenhle počin jenom jako miniraritku (tahač financí z peněženek:-) - THE SOLOS v záhlaví je oprávněně. Poslechneme si všechny tehdejší YESáky sólovat (i když u Squirea je to někdy spíše basový terorismus :-))) , připomeneme si tu dobu barevných hadříků a asi největších komerčních úspěchů YES. Mám to album (?) rád.....protože je natočili YES. Opravdu pro kultovní vyznavače. Jinak nemá valného smyslu.

» ostatní recenze alba Yes - 9012Live: The Solos
» popis a diskografie skupiny Yes


Hackett, Steve - Spectral Mornings
2005-12-10

Hackett, Steve / Spectral Mornings

4 stars

Teprve nedávno jsem objevil v polici tento zapomenutý vinyl a po dvou posleších ho musím vynést do nebe! Hackett od A do Z....i když se přiznám, že teď píše spíše nevzdělanec, poněvadž Hacketta znám "pouze" z GENESIS a nebo jeho úžasné "To watch the storm".
Barvy a nálada --- o tom je toto album. Začíná krásnou "Every day" - jo, jo, tyhle melodie on umí. Dvojka trojka dýchá ozvěnou exotických melodií, stejně jako šestka. Pětka - to je krásně ujetý Hackett. Satromilecká hudba (dixieland??), stará dobrá Anglie, procházky uličkami.........úžasná kytara. Nikdo tu neonanuje, Hackett kreslí....

» ostatní recenze alba Hackett, Steve - Spectral Mornings
» popis a diskografie skupiny Hackett, Steve


Yes - The Ladder
2005-11-20

Yes / The Ladder

5 stars

Naprosto ukázkový model staré kapely, která funguje s novou krví v žilách a nestojí na jednom místě. Touhle deskou se YES vysmívají lidem jako (nic proti!) Status Quo, Rolling Stones apod. Khoroshev a Sherwood se zapsali nesmazatelně do biografie YES - a je veliká škoda že odešli/museli být odejiti v zájmu reunionu (?). Staříci se nadechnuli a tihle kluci jim ukázali jak na to. Skvělá basa, výborné kytary, Andersonův vokál rok od roku lepší... Album je neuvěřitelně barevné, melodické a strašně tvrdé!! "Homeworld"-monstrózní melodie!! "Lighting Strikes"-totální úlet a mazec jako Brno! "Face To face"-zapomeňte na heavy metal, toto je nářez! Nebudu pokračovat ale zastavím se u "Nine Voices", kterou řadím na roveň "Wonderous Stories". Při jejím poslechu opravdu vidím a slyším těch devět divochů, stojících na pláži, je slunečno, kolem palmy a mořský vánek jim pročesává dready...:-) EXCELENTNÍ! Éra s Rabinem zvedla YES ze země a dala jim pocítit úspěch mas, Sherwood pochopil o čem YES mají být.... skvělá práce!!!!!!!!!!!!!!

» ostatní recenze alba Yes - The Ladder
» popis a diskografie skupiny Yes


Yes - Tales From Topographic Oceans
2005-11-20

Yes / Tales From Topographic Oceans

5 stars

Jsem čerstvým majitelem dvojCD digi-reedice tohoto "nejnudnějšího art rockového alba všech dob". A jsem totálně na lopatkách. Tohle veledlouhé a velevýpravné album je zhudebněná pohádka, soundtrack k planetě Zemi. Album znám samozřejmě dlouho - snad 10 let je mám nahrané na kazetě, ale až teď jsem se k němu dostal pořádně a hlavně až teď jsem na ně posluchačsky připraven. Nemůžu ani napsat jednu oblíbenou skladbu či spíše kompozici..."Tales..." je nedělitelný celek. A je jenom škoda, že z něj nehrají YES více než "Ritual" nebo "The Revealing...". Třeba "The Remembering..." je kouzelná kompozice!!! Úžasné!! Všichni kdo pochybujete, mějte s "Tales" trpělivost a dejte mu čas na to, aby Vás okouzlilo...

» ostatní recenze alba Yes - Tales From Topographic Oceans
» popis a diskografie skupiny Yes


Marillion - Marbles
2005-10-25

Marillion / Marbles

5 stars

Je moc smutné, že v dnešní břečce hudebního byznysu si nikdo netroufne distribuovat dvojCD "Marbles". Je to totiž klenot se vším všudy. Neodsuzoval bych jednodiskovou edici...samozřejmě je to místo divadelního představení jen mžourání klíčovou dírkou, ale zaplaťpámbu za to :-) Miluji tohle album nejen pro hudbu, ale i pro krásný obal a texty. A jenom se buším do hlavy proč jen jsem nebyl fanda do MARILLION před jejich koncertem v Praze. jak říká progrockový klasik Olda Říha: "hlupák váhá..." :-))
Dlouhé potemnělé kompozice, pro někoho ve vyšších polohách méně příjemný Hogarthův vokál, excelentní Rotheryho kytara...jde z toho alba mráz po zádech. Je to jako procházka nočním městem. Smutek a melancholie - a to i ve svižnějších kouscích!! Stále nemohu uvěřit tomu, že si tohle album mohu kdykoliv poslechnout...:-)

» ostatní recenze alba Marillion - Marbles
» popis a diskografie skupiny Marillion


Marillion - Brave
2005-10-25

Marillion / Brave

4 stars

Totální temnota, beznaděj, smutek, déšť za okny a rozmazaná světla aut v podvečeru...to je pro mě "Brave". Smutné a melancholické popěvky pro všechny, kteří si myslí, že je všechno fajn. Teprve třetí album MARILLION, které zkřížilo cestu mému hlemýždi a kovadlince...ale stojí to za to. Dokonale koncepční album se vším všudy (třeba klipy!!). Tohle není na jeden poslech...ale na pár dalších let!! Všichni muzikanti zasluhují absolutorium za svoje výkony...

» ostatní recenze alba Marillion - Brave
» popis a diskografie skupiny Marillion


Porcupine Tree - Lightbulb Sun
2005-10-25

Porcupine Tree / Lightbulb Sun

4 stars

"In Absentia" mám naposloucháno mnohem mnohem více. Je to pěkně tvrdá záležitost...a snad proto strašně rád utíkám ke - svým způsobem - jemnějšímu "Lightbulb Sun". Hodně kytar, skvěle se houpající rytmika a mooooc krásné melodie. Nejlepší zásah je "Last Chance..." a "Pure narcotic". Zasněné album pro podzimní jízdu autem...

» ostatní recenze alba Porcupine Tree - Lightbulb Sun
» popis a diskografie skupiny Porcupine Tree


Yes - Tormato
2005-10-25

Yes / Tormato

3 stars

Inu, není to zlé album...ale nesmíme je moc porovnávat s opusem kalibru "Going For The One". Mezi silnými alby prostě musejí být slabší kousky - asi pro ten kontrast. YES byli unaveni. Tak proč se nevrhnout na kratší a přímočařejší "písničky"? Někdy se to povedlo, ale v pár případech to byl debakl. Můžeme to připsat podivné době a vkusu té doby, můžeme se také uklidnit, že Oni prostě chtěli změnu... Ale třeba "Arriving UFO" je hodně infantilní, stejně jako pro mě nepochopitelně úspěšná "Don´t Kill The Whale". Naopak vrcholem jsou jistě "Release, release"(MNOHEM tvrdší než o notných pár let později zpracovaná verze od skorometlošů Shadow Gallery), "Onward" a hlavně skromně schovaná "On The Silent Wings Of Freedom". Přátelé, dá se to poslouchat...snad proto, že jsou to stále YES v klasické sestavě. Progresivní atomovka ale měla vybouchnout až za dva roky v podobě "Drama"!

» ostatní recenze alba Yes - Tormato
» popis a diskografie skupiny Yes


Kino - Picture
2005-10-01

Kino / Picture

5 stars

OPRAVDU:::: limitovaná edice s DVD v podobě digipaku je BOŽSKÁ!!! :-)

» ostatní recenze alba Kino - Picture
» popis a diskografie skupiny Kino


Emerson, Lake & Palmer - In The Hot Seat
2005-10-01

Emerson, Lake & Palmer / In The Hot Seat

2 stars

stárnoucí progresivisté natočili album pro stárnoucí posluchače - nekonfliktní, bez výrazných špiček...album plyne a najednou je konec. Nic Vás nevyruší a můžete u něj třeba....číst :-) Jediný, kdo je z ELP ještě trochu neklidný ďáblík je Emerson, jehož klapky pořád ještě pekelně řádí....!!!

» ostatní recenze alba Emerson, Lake & Palmer - In The Hot Seat
» popis a diskografie skupiny Emerson, Lake & Palmer


Arena - Breakfast In Biarritz
2005-10-01

Arena / Breakfast In Biarritz

3 stars

jsem barbar, ale tohle je opravdu první album, které jsem od ARENA slyšel - ostuda, že? :-)
Solidní koncert solidní kapelky - určitě se k němu budu ještě vracet.....a dokonce překousnu to co mi na ARENA vadí asi nejvíce - a to je snad příliš vypjatý a teatrální vokál :-)))

» ostatní recenze alba Arena - Breakfast In Biarritz
» popis a diskografie skupiny Arena


Asia - Silent Nation
2005-10-01

Asia / Silent Nation

2 stars

ufff..........máme tu nesmrtelnou kapelu ASIA a revoluční album "Silent nation" (exotický název, exotický obal...:-) Ale nemohu se zbavit dojmu, že je to jedna velká nuda. Melodie nejsou špatné, ale kde je ten živý ďáblík, který kapelu rohem postrkoval k živějším kouskům...? Trochu života, chlapi...! Downes je tak úžasně kýčovitý klávesista, že se až nechce věřit tomu, co "spáchal" na YES "drama". Tohle je prachsprostý AOR, spací album pro padesátníky s pleší a plnovousem, kteří pamatují jak rebelovali :-) Slabota, ale luxusní! Limitovaná edice s DVD vypadá úžasně!!! :-)

» ostatní recenze alba Asia - Silent Nation
» popis a diskografie skupiny Asia


Dream Theater - Awake
2005-10-01

Dream Theater / Awake

4 stars

První co jsem od DT slyšel bylo právě toto album - a působilo jako zjevení z jiného světa!!! Řádně dlouhé, řádně namakané...prostě paráda! Ale dle mého názoru jeho stín DT nikdy nepřekročili...Opus Magnum, který má asi každá kapela!

» ostatní recenze alba Dream Theater - Awake
» popis a diskografie skupiny Dream Theater


Yes - Relayer
2005-09-21

Yes / Relayer

5 stars

Které album bylo pro prog/art rock přínosnější??? "CLOSE..." nebo "RELAYER"??? Zamyslete se... Možná o nějaký ten milimetřík je to ta prvně jmenovaná, leč "RELAYER" je megasilná záležitost pro "ortodoxní prog fans" :-)) Kultovní "Gates...", naprosto ujetě hledačská "Soundchaser" a pohádková "To be Over" - težko proniknutelné album, které se Vám za vynaloženou snahu mockrát odmění. Druhý vrchol YES! Bravo Moraz, který vnesl do YES trochu chladu a industriálu :-)

» ostatní recenze alba Yes - Relayer
» popis a diskografie skupiny Yes


Asia - Alpha
2005-09-21

Asia / Alpha

4 stars

ASIA....je či není art/progres kapelou??? Kdo ví. Spíš mám pocit, že ji do tohoto ranku řadí(me) jenom a pouze kvůli lidem v sestavě. Howe, Wetton, Palmer a Downes přece hrávali v art/progres bandách, že? :-) Ale ruku na srdce - tohle není o zvukovém a aranžérském hledačství. To si jen "složití" muzikanti střihnuli oddechovku a dokázali, že i oni dovedou být komerčně úspěšní. POZOR: miluji první, druhou i třetí desku....je úžasné poslouchat zkroceného Howea (na prvních dvou), krásně znělého Wettona, sladkého až kýčovitého Downese.....a ne už tak kvalitně hrajícího Palmera :-))) ASIA je příjemný oddech, který je prostě dobrý. Nic víc, nic míň!! :-)

» ostatní recenze alba Asia - Alpha
» popis a diskografie skupiny Asia


Spock's Beard - V
2005-09-21

Spock's Beard / V

3 stars

Hodně pohodové album - vlastně první, které jsem od SPOX slyšel. Snad jen škoda, že je místy hodně hodně měkkoučké. Což je ovšem Morse se vším všudy....ale je to skvělé album s krásným obalem. Budu se asi rouhat, ale "Feel Euphoria" bez Morseho se mi líbí přecejenom víc....

» ostatní recenze alba Spock's Beard - V
» popis a diskografie skupiny Spock's Beard


Kino - Picture
2005-03-29

Kino / Picture

5 stars

Excelentní!!! nemám moc důvěru v podobné super ultra mega projekty...ale tohle mne posadilo na zadek. TAKHLE měla znít ASIA!!! Nemám slov a zoufale se těším na limitovanou verzi s DVD navíc!! Skvělé....

» ostatní recenze alba Kino - Picture
» popis a diskografie skupiny Kino


Uriah Heep - Look At Yourself
2004-10-23

Uriah Heep / Look At Yourself

5 stars

"LOOK AT YOURSELF" je jednoznačně nejlepší co kdy UH spáchali. Není tam snad vše pro co je milujeme?? Opusy "July Morning", "Tears..." nebo magnificentní "Shadows..." jsou nesmrtelné. Zvláště posledně jmenovaná má nádherně temnou atmosféru, kterou můžou severští blekoši nebo přímo mistři COF jenom a pouze závidět!! Geniální záležitost! Zásnuby art rocku s hard rockem...!!

» ostatní recenze alba Uriah Heep - Look At Yourself
» popis a diskografie skupiny Uriah Heep


Yes - 90125
2004-10-11

Yes / 90125

4 stars

Naprosto souhlasím s Davem. Tohle jsou, ale spíše nejsou YES. Rabin přeoral vše o čem YES byli - a je otázkou zda to bylo/nebylo dobře. Možná si touto kapitolou museli YES prostě projít...kdoví? Mně osobně se tohle album líbí. Skvěle zahrané a plné dobrých melodií. I když Rabinův pop styl se mi nejpozději na "Union" lehce přejedl. Kvalitní poprocková deska, která by měla znít z rádií. Bohužel tomu tak není. Ovšem YES tohle rozhodně nejsou.....že by to bylo Howem??????? sám nevím

» ostatní recenze alba Yes - 90125
» popis a diskografie skupiny Yes


OSI - Office Of Strategic Influence
2004-09-09

OSI / Office Of Strategic Influence

5 stars

Lehce geniální záležitost. pomíchejte Chroma Key, dream theater (kteří nakupují u Fates Warning) a tím nejlepším soudtrackem ke sci-fi filmu a máte možná OSI. Super zpěv, skvělé bicí (lepší než u DT), kytary, klávesy... Prostě tvrdá CHROMA KEY. kevine - smekám!!! Žádné onanie!! Steven z PORCUPINE TREE v !shutdown" exceluje... to je totální konec, deprese, žiletka na zápěstí... GENIALITA!
Mluvím samozřejmě o limitované knižní edici :-))

» ostatní recenze alba OSI - Office Of Strategic Influence
» popis a diskografie skupiny OSI


Pain of Salvation - Remedy Lane
2004-09-09

Pain of Salvation / Remedy Lane

3 stars

jasně, je to dobré album a POS jsou dobrá kapela...ale ten zpěv!!! Ne a ne mu přijít na chuť. nepříjemně nervní, snažící se za každou cenu vyšplhat co nejvýše, kňouravý....eh...tisíc lidí, tisíc chutí :-(

» ostatní recenze alba Pain of Salvation - Remedy Lane
» popis a diskografie skupiny Pain of Salvation


Marillion - Anoraknophobia
2004-09-09

Marillion / Anoraknophobia

5 stars

Tuhle kazetu jsem zakoupil v levných knihách za nějakých 49Kč. Marillion pro mne byli vždy jenom nudným rádobyartrockem kde zpíval Fish, kterého znám z Ayreonu :-) Do pekla s Fishem!! Steve je geniální vokalista a tohle album mne doslova zabilo!! Super! Zvuk, texty, hudba..... Mám jmenovat doporučené skladby?? 1, 2, 3, 4, ...atd. Jsem rád, že jsem si našel novou kapelu v jejíž historii se můžu hrabat a objevovat pro mne neobjevené...

» ostatní recenze alba Marillion - Anoraknophobia
» popis a diskografie skupiny Marillion


Aghora - Aghora
2004-09-09

Aghora / Aghora

2 stars

Joj, můj názor je zcela opačný.... CYNIC byli bohové - jejich potomci AGHORA či GORDIAN KNOT paběrkují. recenzované album není ničím jiným než kopírkou Cynic bez boosterů - a navíc ještě s hodně plochým zvukem. Progresivitu bych nehledal, stáhnuly se overdrivery a bylo to. Danishta...? Inu, asi je to "poznávací znamení kapely", ale podle mne by se měla ještě leccos naučit. Mám lidi od Cynic moc rád, ale tohle mne hodně zklamalo..... Čekal bych MNOHEM MNOHEM MNOHEM víc.

» ostatní recenze alba Aghora - Aghora
» popis a diskografie skupiny Aghora


Rush - Feedback
2004-09-09

Rush / Feedback

3 stars

Hodně zajímavé! Hned první dvě věcičky jsou fajn. Jinak je to prostě "starodávná" hudba, nahraná a zahraná levou zadní s obrovskou chutí. Ta z toho přímo sálá... raritka pro potěšení!

» ostatní recenze alba Rush - Feedback
» popis a diskografie skupiny Rush


Rush - Vapor Trails
2004-09-09

Rush / Vapor Trails

3 stars

Lidičky, buďme tolerantní! Jasně, "Vapor..." není kdovíjak namakané album, ale jsou to opět RUSH a tentokrát zkusili něco dělat jinak. Kdyby to neudělali, ozvalo by se milion hlasů proč mají na albu ZASE ty klávesy... Tohle album je jiné. Je dobré, jiné...hudba nejsou závody v kvalitě. A obal je naprosto skvělý!!!

» ostatní recenze alba Rush - Vapor Trails
» popis a diskografie skupiny Rush


Rush - Hold Your Fire
2004-09-09

Rush / Hold Your Fire

5 stars

Inu, radikální názor. mně "Time..."rozhodně nevadí a právě kvůli této skladbě jsem si tohle album pořídil (dokonce na CD i LP). Nemám s tím hlasem paní kňukalky problém. Nic jiného mě od ní nezajímá-jde jen o to, že s Geddym jí to ladí. Třeba si ji RUSH pozvali právě proto :-))) Doporučuji 2, 3, 4...a samozřejmě "Mission". To jsou pecky. Vysoce inteligentní pop prog rock!!! Miluji tohle album!!
P.S.: kvikule Brightman je opravdu ohavná....nejenom hlasově :-)

» ostatní recenze alba Rush - Hold Your Fire
» popis a diskografie skupiny Rush


Rush - Hemispheres
2004-09-09

Rush / Hemispheres

4 stars

já myslím, že "Hemispheres" je takové "raší" Close To the Edge. Na poslech náročné, ale posluchač bude po čase bohatě odměněn. Já tedy byl. Vadí mi jen ten obal :-) instrumentace a melodické nápady za jedna!

» ostatní recenze alba Rush - Hemispheres
» popis a diskografie skupiny Rush


Yes - Talk
2004-08-24

Yes / Talk

3 stars

Na tomto albu jsem kdysi HODNĚ ujel. Moderní zvuk, v rámci stylu dostatečně tvrdá kytara... Rabinův rukopis je evidentní. Nikdy jsem nesouhlasil třeba se Stevem Howem, který říkal, že na "Talk", "90125" a "Big Generator" to prostě nejsou YES. Dnes mu dávám za pravdu. Tohle je bokovka kompletní sestavy YES. Se styrými YES to zase tak moc společného nemá. Rabin je až moc velký popíkář. Větší přínos byl podle mne Sherwood na albech "The Ladder" či "Open Your Eyes".... Není to zlé album a třeba "Walls" je příjemná rádiovka (nemyslím pokrývku hlavy), ale velmi rychle se album oposlouchá. Jsou jiná a lepší...

» ostatní recenze alba Yes - Talk
» popis a diskografie skupiny Yes


Ark - Burn The Sun
2004-08-24

Ark / Burn The Sun

4 stars

Naopak si myslím, že tohle album strašlivě a trestuhodně zapadnulo. Vždyť má vše co má správné album mít! Geniální zvuk - a o nápadech se tu ani bavit nemusíme. Brilantní instrumentace a perfektní vokál (bjorkovská "Absolute Zero", "Just a little"....) dělají z "Burn The Sun" zapomenutý klenot progresivního metalu. neuvěřitelně našlapané.... Hráli kdysi i v Praze. Kdo o nich věděl???? škoda

» ostatní recenze alba Ark - Burn The Sun
» popis a diskografie skupiny Ark


Tangent - The Music That Died Alone
2004-08-18

Tangent / The Music That Died Alone

5 stars

Naprostá pecka v art/prog žánru!!!! Občas si říkám, jestli už není těch "flowerkingovských" bokovek až příliš, ale po poslechu THE TANGENT volám "ještě vííííc". Neuvěřitelné album neuvěřitelných muzikantů, kteří hrají neuvěřitelně s přehledem. TOHLE je zhudebněný orgasmus - ne-li něco ještě lepšího!! Bohovské bicí, nápadité dechy...ale: má cenu o tomhle psát??? Nemůžu se už dočkat dvojky, která má BRZY vyjít. THE TANGÉÉÉÉNT...!!!!!

» ostatní recenze alba Tangent - The Music That Died Alone
» popis a diskografie skupiny Tangent


Gentle Giant - In a Glass House
2004-08-18

Gentle Giant / In a Glass House

4 stars

opravdu-tohle je vedle "The Power and the glory" to nej od GG. Celé elpo neuvěřitelně šlape. Je tradičně "složité" a krásně "přearanžované", leč tak jako tak bych je začínajícím "giantofilům" doporučil!! O vokálech se snad nebudeme bavit - je to nošení sov do Atén :-))

» ostatní recenze alba Gentle Giant - In a Glass House
» popis a diskografie skupiny Gentle Giant


Spock's Beard - Day for Night
2004-08-12

Spock's Beard / Day for Night

3 stars

NAPROSTO nesouhlasím s tím, že "FEEL EUPHORIA" je nejslabší. Z mého osobního pohledu je možná i nejlepší ( s tím, že nejstarší alba dokonale neznám). Hudba se oživila, celé album zní hodně dynamicky. Neal, ať byl sebetalentovanější se začínal šíleně opakovat. Třeba "V" a "Snow" - to je spousta hodně stejných fíglů a momentů.... Jeho odchod je možná to nej- co mohlo SB potkat. Kamenujte mě...:-)

» ostatní recenze alba Spock's Beard - Day for Night
» popis a diskografie skupiny Spock's Beard


Porcupine Tree - In Absentia
2004-07-27

Porcupine Tree / In Absentia

5 stars

20 hvězdiček z 10!!! naprosto geniální album..... NAPROSTÁ NUTNOST! Neskutečné bicí, skvělá kytara, geniální vokály a sbory, klávesy, basa... Vím, zní to až nekriticky, ale fakt je to nadupané album, do kterého vnikáte neustále hlouběji a hlouběji a hlouběji... "The sound of muzak", "collapse..." - prostě tutovky!

» ostatní recenze alba Porcupine Tree - In Absentia
» popis a diskografie skupiny Porcupine Tree


Yes - In A Word (compilation)
2004-06-05

Yes / In A Word (compilation)

0 stars

Nedivím se, že tohle ještě nikdo nerecenzoval. Copak krademe?? :-)))

» ostatní recenze alba Yes - In A Word (compilation)
» popis a diskografie skupiny Yes


Yes - Drama
2004-06-05

Yes / Drama

4 stars

Je veliká škoda, že všichni toto skvělé album přehlížejí a podceňují... Jasně - je bez Andersona, leč i tak DOST zajímavé a lepší než třeba TORMATO!

» ostatní recenze alba Yes - Drama
» popis a diskografie skupiny Yes


Yes - Going for the One
2004-06-05

Yes / Going for the One

5 stars

Excelentní záležitost!! Zvláště AWAKEN a WONDEROUS STORIES nebo TURN OF...anebo...anebo...

» ostatní recenze alba Yes - Going for the One
» popis a diskografie skupiny Yes


Yes - Close to the Edge
2004-06-05

Yes / Close to the Edge

5 stars

No...není právě tohle to nejzásadnější art rockové album všech dob???

» ostatní recenze alba Yes - Close to the Edge
» popis a diskografie skupiny Yes


Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Video

» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to GoogleIkonky

Rock Shock Hudba 2000