Notice: Undefined index: progforum_id in /var/www/ftp/progboard.com/reakce.php on line 73

Voivod - The Outer Limits

Reakce na:
- 5 stars @ 07.02.2017

S koncem osmdesátých let se Voivod pomalu ale sveřepě odprošťují od tvrdých metalových kořenů a dospívají v melodicky přemýšlivou jednotku, která dokonale ovládá jisté ambice ubytovat svůj meziplanetární karavan v sousedství tak velkých osobností jako jsou Pink Floyd, od kterých si už podruhé propůjčí originál (tentokrát píseň Nile Song) aby ji přetvořili ke svému galaktickému obrazu. Desky Nothingface i Angel Rat pořádně zarockovali starým fans s nervovou soustavou, The Outer Limits je vydobyta esencí všeho předchozího a stvořena jako předobraz dalším generacím s ukázkou toho, jak umělecky, technicky a dospěle smíchat prvotřídní aranžérskou práci v kooperaci s originální hudební myšlenkou. Jedna pecka střídá druhou a vzájemně se překřikují ve své nezaměnitelné podobě, která že to uzme vavříny v tomto klání. Někdo upřednostní křehkost Moonbeam Rider, jiný vláčnou Le Pont Noir, další riffově prvotřídní Time Warp, nebo výpravěčsky časově náročnou věc Jack Luminous.
Tenhle brilantní kousek už Voivod nikdy nepřekonají, za jeho jedinečnost odpovídá i doba vzniku, tenkrát totiž podobné kapely velice rychle dospívaly.

 

Notice: Undefined index: progforum_id in /var/www/ftp/progboard.com/reakce.php on line 98

Notice: Undefined index: progforum_id in /var/www/ftp/progboard.com/reakce.php on line 117

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Diskografie Voivod


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000