Notice: Undefined index: progforum_id in /var/www/ftp/progboard.com/reakce.php on line 73

Voivod - Killing Technology

Reakce na:
kubys - 5 stars @ 08.08.2007

A je to tady, deska, kterou se Voivod dostali konečně do vysoké společnosti a nebojím se téměř říci přelomová deska, která všechen "progresivní" metal před vydáním této desky pohřbila hluboko pod zem.

Robotické pípance na začátku první písně a Belangerův zastřený hlas nás uvádějí do příbehu jakési mimozemské bytosti Voivod, jejíž příběh nás bude provázet tuto a ještě následující 2 desky.

Overreaction má zase úžasný kytarový úvod, který by se klidně mohl opakovatcelou píseň a vůbec by mi to nevadilo, ovšem Denis dává přednost svým oblíbeným podladěným pdoivným riffům. následující tornádo se opět dostává do kategorie progresivní thrash, s opravdu vynikajícími bicíma Michela Langevina.

Album má pro mě dva vrcholy a těmi jsou Forgotten in Space s hodně podivným metrem, a dost krutými změnami rytmu a rychlosti, jaké ze sebe Theriault a Langevin dokáží dostat a This Is Not an Exercise, která by se ovšem dala považovat za typický thrash, na začátku si říkaté docela dobrý riff, ale ovšem když D'Amour do něj začne jedno ze svých ujetých sól uvědomíte si teprve, že to byla Theriaultova basová linka!!!

Přelom v oblasti Thrashe si stále uchovává thrashovou agresivitu, ovšem přidává spoustu nových prvků. Hodnocení jasné - *****

Jakub Križan 08.08.2007

 

Notice: Undefined index: progforum_id in /var/www/ftp/progboard.com/reakce.php on line 98

Notice: Undefined index: progforum_id in /var/www/ftp/progboard.com/reakce.php on line 117

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Diskografie Voivod


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000