S pravidly užívání tohoto webu je nutné souhlasit!
'; if($_POST['submit'] == 1 && !$error) { sql_q("UPDATE `members` SET RULES_AGREED = '1' WHERE ID = '".$_SESSION['progforum_id']."';"); $toAccept = false; } } ?>

Progboard.com - pravidla užívání

Progboard.com je virtuální prostor věnovaný rockové hudbě a souvisejícím tématům. Progboard je místo pro Váš názor - Vaše příspěvky vytvářejí veškerý obsah. V zájmu zachování přehlednosti a udržení diskuzí v mezích slušnosti je nutné akceptovat určitá pravidla.

Moderátoři si vyhrazují právo dle vlastního uvážení příspěvky nesplňující uvedená pravidla smazat nebo přesunout.

Věříme v možnost svobodného vyjádření názoru a věříme, že to jde, v rámci tématu tohoto webu, i bez osobních invektiv.

 1. Obecná ustanovení
  1. Příspěvky může přidávat pouze zaregistrovaný a přihlášený uživatel. 1 uživatel může mít zaregistrovaný pouze 1 profil s vyplněnými základními údaji o své osobě a oblíbenými skupinami. Emailová adresa musí být platná.
  2. Veškeré texty vložené na Progboard musí být autorské, nebo musí být prokázáno svolení autora s jejich vložením.
  3. Vložené příspěvky je možné na vyžádání upravit (žádost na moderátory je možná přes diskuzní fórum nebo emailem). Zcela odstranit lze po dohodě některé diskuzní příspěvky a recenze autora. Profily, biografie a diskografie kapel, které se staly součástí struktury webu není možné odstranit.
  4. Preferován je jazyk spisovný, případně jazyk okořeněný trochou slangu. Vulgární příspěvky budou mazány.
  5. Opakované porušování pravidel může vést k zablokování uživatelského účtu.
  6. Případné spory mezi moderátory a uživateli řeší hlavní administrátor - se stížnostmi se obracejte na poki28(na)seznam.cz

 2. Zakládání nových kapel, doplňování diskografií a biografií
  1. O záměru založit nový profil je vhodné informovat v diskuzním vlákně Nové profily. Pokud bude vložen profil, který nespadá do širokého žánrového spektra rocku a příbuzných stylů (oblasti zájmu tohoto webu), může být moderátory (po uvedení důvodu) odstraněn.
  2. Při vkládání nové kapely je nutné uvést základní informace o skupině, tj. název, zemi původu, odkaz na webovou stránku a její popis (biografii/profil/životopis), obsahující alespoň základní fakta o historii souboru. Do diskografie je potřeba přidat jednotlivá alba s obalem (JPG formát o maximálních rozměrech 1024x768 a fyzické velikosti do 500KB) a uvedením názvu, roku vydání, tracklistu a obsazení kapely. Dočasnou absenci údajů v "popisu" skupiny je možno vyvážit recenzí alb/a z její diskografie. Při nenaplnění uvedených základních údajů je založení "nové skupiny" nedostatečné a její profil bude vymazán.
  3. Fotografii skupiny lze přidat pouze z "administrace", o její doplnění se spolehlivě postarají moderátoři. S nimi lze řešit i případné zpětné doplnění zbývajících údajů, či vzniklé problémy.

 3. Recenze a diskuze
  1. Recenze alba musí mít více jak 250 znaků. Při menším počtu znaků text nebude zveřejněn a bude zapsáno pouze hodnocení.
  2. Při diskutovaní se držte pokud možno předmětu diskuse (u recenze konkrétního alba, skupiny, apod.) Příspěvky, které se předmětu netýkají, budou v krajním případě z důvodu přehlednosti smazány nebo přesunuty.
  3. Diskutující spolu navzájem přirozeně mohou nesouhlasit. Snažte se ovšem udržet argumentaci u hudebních témat. Urážky, či napadání nebudou tolerovány.
  4. Před novým dotazem pomocí prohledávání ověřte, zda-li se obdobný dotaz v diskusi již nevyskytnul.
  5. Při zakládání nového tématu volte název tak, aby bylo na první pohled jasné, o čem je řeč. Téma by se mělo týkat hudby a souvisejících okruhů (kapely/muzikanti, CD, DVD, koncerty, poslechová aparatura, apod.)

S přáním spokojeného pobytu a ničím nerušené cesty za poznáváním nových kapel a otevíráním hudebních obzorů,

Váš moderátorský tým webu Progboard.com - Poki, Óin, Hejkal, Voytus, Progjar, Jardo, vmagistr a Mirek KostlivýTato pravidla jste ještě neodsouhlasil/a. Učinit tak můžete zaškrtnutím správné volby a kliknutím na tlačítko "Potvrdit"


Notice: Undefined variable: error in /var/www/ftp/progboard.com/pravidla.php on line 82
Jsem srozuměn s těmito pravidly a budu je respektovat

Statistika Progboardu