Profil uživatele joel


Pro prohlížení profilu uživatele musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Recenze:

Foreigner - 4
2018-04-06

Foreigner / 4

5 stars

Měl jsem možnost být v roce 1981 v Mnichově, okamžitě jsem zašel do obchodu s muzikou a se skrovnou zásobou peněz jsem skoro půl dne vybíral desky, které si koupím. Mezi pěti vyvolenými jsem si koupil i toto album pro mě neznámé skupiny a vůbec jsem neučinil špatnou volbu. Je to jedinečné album střídající heavy metalové kytarové riffy s perfektními zpěvnými vokály. Z tohoto alba si nejvíce cením skladby Urgent, Break it up, Luanne, Woman in black a Don´t let go.

» ostatní recenze alba Foreigner - 4
» popis a diskografie skupiny Foreigner


Santana - Caravanserai
2018-01-07

Santana / Caravanserai

4 stars

Na prvních třech albech jsem některé skladby přeskakoval. Album Caravanserai si vždy rád přehraji celé, ačkoliv se odklonilo od rockového stylu k jazzrocku. První poslech mě nijak zvlášť neoslovil, ale po druhém hlubším poslechu mě album plně vtáhlo a rád se k němu vracím, proto všem doporučuji si toto album pořídit.

» ostatní recenze alba Santana - Caravanserai
» popis a diskografie skupiny Santana


Boston - Don't Look Back
2011-05-21

Boston / Don't Look Back

5 stars

Tato skupina toho moc nenahrála, ale určitě dvě alba od této kapely: Boston a Don´t Look Back by neměly chybět v žádné sbírce rokera vyznávajícího rock 80. let. Svědčí o tom 7 miliónů prodaných desek.U tohoto alba, si myslím že není žádná plonková skladba a toto album lze hodnotit jen jako celek. Je to jedno z mála alb, které jsem si si nechal i ve vinylu.

» ostatní recenze alba Boston - Don't Look Back
» popis a diskografie skupiny Boston


Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje Internetplus.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000