Profil uživatele MajkyMan


Pro prohlížení profilu uživatele musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Recenze:

Änglagård - Prog på Svenska - Live in Japan
2014-12-26

Änglagård / Prog på Svenska - Live in Japan

5 stars

Na tento živák som sa naozaj tešil a tak som využil možnosť predobjednávky .Ďalej už to bolo len o trpezlivosti:) Paradoxne , platne mám doma , ale gramofón nie , tak som chtiac nechtiac musel pátrať , až kým ma nezahojilo jedno ruské fórum a namiesto analógu to mám len digitál :)

Na albume sa môžme tešiť na chrumkavú porciu skladieb , ktorú si severania podelili po dve z každého albumu plus jedna úplné nová vec, ktorá bude podľa mňa upravená a rozvinutá do dlhšej kompozície a použitá na ďalšom albume.Kto si pozrel dáke živé vystúpenia na youtube , tak by mohol mať obavy o kvalitu zvuku, keďže by ľahko mohol vzniknúť nástrojový miš-maš , ale po vypočutí CD sa ukázali všetky moje obavy úplne zbytočné. Každý jeden nástroj znie naozaj skvele a autenticky a v skladbe Sorgmantel je možné počuť aj vŕzganie balónikov :)
Skladby samotné nejdem rozpitvávať , kto pozná ten vie. Predtým nevydaná vec je len Introvertus Fugu , ktorá si vezme spočiatku na paškál flautu , dáke to piano a perkusie v takom komornejšom štýle , ale koncom 4. minúty sa rozbehne Brandová basgitara a to už je signál pre ostatných aby nabehli v kontraste na pokojný začiatok do agresívnejších sfér. Je to výborná kompozícia a podľa mňa by nezapadla na žiadny z troch štúdiových albumov.
Niekde som čítal vyjadrenie kapely , že pracujú na novom albume , tak preto si myslím , že skladba sa bude v dákej podobe nachádzať tam..

Menej ako 5 hviezd neviem dať , je to krásna skúsenosť vypočuť si štúdiové nahrávky v tomto šate

» ostatní recenze alba Änglagård - Prog på Svenska - Live in Japan
» popis a diskografie skupiny Änglagård


Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000