Profil uživatele peelie


Pro prohlížení profilu uživatele musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Recenze:

Black Keys - Rubber Factory
2013-11-04

Black Keys / Rubber Factory

4 stars

S kapelou, lepšie povedané duom The Black Keys som sa zoznámil čítaním článku v prestížnom mesačníku Q. Victoria Segal ho nesmierne chválila a predpovedala mu budúcnosť.
Ako prvý som od nich počul práve tento, v poradí tretí album. Mal som pocit, ako keby ožili staré bluesové legendy nakopnuté drevným surovým rockom.Tento album pokračuje v tradícii indie rocku ovplyvneného surovým blues.Album nás nenechá vydýchnuť od začiatku do konca.Doska znie vyzrete a je vidieť,že obaja chalani majú napočúvané tony starej bluesovej a rockovej muziky.Zo začiatku som mal pocit, že počúvam starú kapelu, ale hneď mi bolo jasné, že tá hudba je oblečená do nových šiat, ktoré sú rovnako slušivé. Veľmi sa mi páči Auerbachov drsný vokál. A do toho matematicky presné funky bicie Patricka Carneyho.
Tento album je v kariére The Black Keys veľmi dôležitý, lebo až tu si ich všimol väčší počet ľudí a na ňom naplno zažiarili.Medzi najlepšie skladby podľa mňa patria tituly - Girl Is On My Mind, Stack Shot Billy, 10 A.M Automatic, ´Till I Get My Way.
Albumu dávam 4 hviezdičky lebo je tu nádherná symbióza rocku a blues. Album je nápaditý a neskĺzol do klišé mainstreamového rocku, ale zachoval si svoju vlastnú tvár.

» ostatní recenze alba Black Keys - Rubber Factory
» popis a diskografie skupiny Black Keys


Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000