Profil uživatele detone


Pro prohlížení profilu uživatele musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Recenze:

Genesis - Calling All Stations
2008-03-17

Genesis / Calling All Stations

3 stars

tento album by som na jednej strane nepodceňoval,na druhej nepreceňoval.Bol som na koncerte v Budapešti a Ray Wilson obstál na jednotku.Okrem piesní z nového albumu zmákol Gabrielovky a tiež Collinsovky.
Bol som na Genesis tri krát,tiež na Gabriela a Collinsa sólo,ale z koncertu s Willsonom som mal veľmi dobrý pocit a zahrali aj také pecky,ktorým sa Collins dlhé roky vyhýbal a neotravovali s takými vecami,o ktorých človek mal pochybnosti,či sú od Genesis alebo s Collinsovej sólovky.Mne osobne sa páčili najviac skladby v unplugged prevedení a jeho príjemné pódiové vystupovanie.

» ostatní recenze alba Genesis - Calling All Stations
» popis a diskografie skupiny Genesis


Pink Floyd - The Dark Side of the Moon
2008-03-17

Pink Floyd / The Dark Side of the Moon

5 stars

O Dark Side... bolo napísané už všetko.Sám neviem.čo by som mohol napísať o tomto výnimočnom diele.Snáď to,že kde-kto sa do tejto platne náváža a znevažuje ju.
Raz sa mi stalo,že som sa ohradil,že Mňága a Žďorp dostali viac hviezdičiek ako PF za The Division Bell v nemenovanom \"odbornom hudobnom\" magazíne a dostalo sa mi skoro toľko nadávok ako Janovi Rejžkovi v Melodii,keď trefne opísal LP \"Katapult 2006\".

» ostatní recenze alba Pink Floyd - The Dark Side of the Moon
» popis a diskografie skupiny Pink Floyd


Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje Internetplus.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000