Profil uživatele Marillion


Pro prohlížení profilu uživatele musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Recenze:

Marillion - Brave
2012-03-23

Marillion / Brave

5 stars

Ačkoli nejsem žádný recenzista a úvahy o hudbě většinou probírám raději při rozhovorech, zřejmě by i mě samotného mrzelo, kdybych se nevyjádřil k "mé" skupině a pro mě jejich nejlepšímu dílu. Po poslechu tohoto koncepčního alba jsem se okamžitě začal více zajímat o kapelu a jejich další (a předešlé) počiny. Po dlouholetém "uctívání" této skupiny se ve mně zakořenilo dost názorů. Jedním z nich je fakt, že Brave na mě působí jako sklenička nečeho tvrdého pro alkoholika, který nemůže bez ní být. Nemíním popisovat jednotlivé skladby či vysvětlovat, o čem celé LP je, to už udělali recenzisti přede mnou, jen si chci rýpnout do všech, co tvrdí, že Marillion bez Fishe už není Marillion. Naopak, Marillion díky Bohu je bez něj přesně tam, kde má být a to díky člověku, který má největší podíl na tomto skvostu v progrockové sféře. Díky Stevenovi Hogarthovi.

» ostatní recenze alba Marillion - Brave
» popis a diskografie skupiny Marillion


Anathema - Weather Systems
2012-03-23

Anathema / Weather Systems

4 stars

Velmi stručně. Mám za sebou jen 5 poslechů této fošny a tahle kapelka mi dělá čím dál tím větší radost. Na předchozí studiovku to nemá, to je bez pochyby, ale aktualní zvuk mě zaujal. Danny tu muziku opravdu umí. Docela jednoznačně nám pánové utíkají do popových vod u některých songů, což ovšem není na škodu. S hodonocením si počkám na pozdější dobu, nechám se ovlivnit i nadcházejícím konceretm v Krakově, na který se chystám. Přeji příjemný poslech.

» ostatní recenze alba Anathema - Weather Systems
» popis a diskografie skupiny Anathema


Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000