Profil uživatele rocrec


Pro prohlížení profilu uživatele musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Recenze:

Guns N’ Roses - Use Your Illusion II
2010-08-13

Guns N’ Roses / Use Your Illusion II

4 stars

Tedy jen žasnu, že ještě nikdo nenapsal hodnocení k tomuto podle mne nejzdařilejšímu cd Guns N´Roses. Pro mne velká čest, že mohu být první.
Přestože Appetite for Destruction je nejuznávanějším albem této skupiny, myslím že se jedná o perfektně propracované cd, které je revolučním výtvorem této neklidné hudební kapely.
Geniální zpěv Axela Rose a stejně tak geniální sólová kytara, kterou pevně drží ve svých rukách Slash, je důkazem, jak se dá předběhnout doba a že i po dvaceti letech je opravdu co poslouchat. Samozřejmě by jsme neměli opomínat ostatní hudebníky, kteří mají také velký díl na úspěšnosti tohoto nadčasového díla.
Co k tomu dodat na závěr, kupte a nebudete litovat!
Mé hodnocení je čtyři a půl hvězdy.

» ostatní recenze alba Guns N’ Roses - Use Your Illusion II
» popis a diskografie skupiny Guns N’ Roses


Alice Cooper - The Last Temptation
2010-05-09

Alice Cooper / The Last Temptation

4 stars

Ale ano, tohle cd je omotáno stuhou záhady a napětím a každý posluchač si musí uvědomit, že jde o dokonale propracovaný hudební příběh od Alice Coopera. Jedná se zde o vyprávění ve formě hudby, a proto by se tohle cd v žádném případě nemělo zatracovat.
Jde o příběh malého chlapce, který se bojí, bojí se všeho a jednou potká podivného principála a jeho divadlo skutečna, který ho vtáhne do příběhu o strachu. Mě osobně trvalo pár poslechů, než-li jsem tomuto cd přišel na chuť, ale věřte, že jde o skvělý hudební zážitek (možná to chce knihu,,Poslední pokušení'', která k tomuto cd tak nějak patří). Ale myslím, že určitě by mělo stačit jen pustit cd a nechat se poslechem vtáhnout do zvláštního poslechového děje a trochu jen ještě popustit uzdu své fantazii, protože tohle cd to opravdu potřebuje.
Mé hodnocení jsou čtyři hvězdy!

» ostatní recenze alba Alice Cooper - The Last Temptation
» popis a diskografie skupiny Alice Cooper


Alice Cooper - Goes to Hell
2010-03-02

Alice Cooper / Goes to Hell

4 stars

Tak tohle album je pro mne absolutní špička! Od samého začátku až do konce je co poslouchat! Zde Alice Cooper dokazuje, že stojí pevně na svých nohách a jde tvrdě za svým a písně se skvělou hudbou a textem jsou tomu důkazem! Tomu se říká ten správný Glam Rock!
Tohle album by nemělo chybět v žádné alespoň základní sbírce tohoto podivného pána jménem Alice Cooper(samozřejmě doporučuji celou diskografii).
Myslím, že by se mohlo o tomto albu mluvit více jako o jednom ze zásadních. Hodnotím 4(a půl) hvězdičkami a to určitě zaslouženými.(záměrně nehodnotím ve svých recenzích každou skladbu zvlášť, protože každý posluchač má jiný vkus, tak proto jen celkový dojem z alba)

» ostatní recenze alba Alice Cooper - Goes to Hell
» popis a diskografie skupiny Alice Cooper


Alice Cooper - Killer
2010-03-01

Alice Cooper / Killer

4 stars

Tak co napsat k tomuto albu? Myslím, že po předešlém ,,Love It To Deat´´-(hodnotím 4 hvězdičkami) Alice Cooper ukazuje jakým směrem se to vše bude odehrávat. Toto cd nesmí chybět v žádné sbírce! Písně jsou perfektně hudebně a textově propracované, akorát mi malinko vadí takové syrové zvukové podání(nejsem velký fanda starého zvuku, dnešní podání mi sedí víc), ale jak to teď tak poslouchám, ten starý zvuk má určitě také něco do sebe! Právem toto album patří do nejsilnějšího období(i když nevím, jestli u Alice Coopera má cenu mluvit o nějakých silnějších a slabších období, jeho tvorba je velice proměnlivá a vždy dokáže něčím příjemně překvapit). Album hodnotím 4(a půl) hvězdičkami.

» ostatní recenze alba Alice Cooper - Killer
» popis a diskografie skupiny Alice Cooper


Alice Cooper - Dirty Diamonds
2010-02-25

Alice Cooper / Dirty Diamonds

3 stars

Tak toto cd hodnotím třemi hvězdičkami, jedná se o řadové cd, které není nějak výjmečné, ale pro fanouška Alice Coopera by mělo mít určitě své místo.
Písně na cd nejsou zrovna nějaké šlágry, ale po opětovném poslechu se dají dobře naposlouchat.
Určitě A. Cooper má svá silnější řadové cd, ale každé cd nemůže být pětihvězdičkové, za poslech určitě stojí!

» ostatní recenze alba Alice Cooper - Dirty Diamonds
» popis a diskografie skupiny Alice Cooper


ZZ Top - One Foot In The Blues
2010-01-22

ZZ Top / One Foot In The Blues

5 stars

A co takhle jednu z lahůdek skupiny ZZ-TOP a to je album ,,One Foot In The Blues"?! Naprostá jednička, kde můžete slyšet perfektní blues-rock zahraný ,,jižanským stylem"! Myslím, že na tomhle cd si ZZ opravdu nechali záležet. Od první skladby až po poslední. Podle mne je toto album jedno z prvních pro toho kdo začíná se ZZ, tady je to vše pěkně pohromadě. Pro mne jedno ze zásadních cd skupiny, proto hodnotím: pět hvězdiček a myslím, že si to opravdu zaslouží.

» ostatní recenze alba ZZ Top - One Foot In The Blues
» popis a diskografie skupiny ZZ Top


Alice Cooper - Lace and Whiskey
2010-01-16

Alice Cooper / Lace and Whiskey

3 stars

Tak co napsat k tomuto albu Alice Coopera?
No asi by stálo za zmínku, že se nejedná o klasický rockový nářez, ale dýchá na nás doba 77. let. Při psaní jsem trochu na rozpacích, co o tomto albu psát, i když ho mám zrovna puštěné. Pořadí a skladba písní není špatná. Pro fandu Coopera by cd mělo mít určitě své místo a určité docenění. Osobně si toto cd rád pustím, není nudné a stereotypní jako se mi někdy stává třeba u AC/DC (pozn.: po třetí skladbě někdy cd přestávám poslouchat, vlastním několik jejich řadových alb a myslím, že jsou dobří ,,ALE''). Hudební přechody a zlomy v písních velice oceňuji, skladby se tím nestávají nudné po delším poslechu. Jsou pestré, ale přitom je na nich něco zvláštního jako na Cooperovi samotném, no a balada (pro mne TOP) ,,You and Me'' tomu dodává tu správnou třešničku na dortu.
Hodnotil bych čtyřmi hvězdami, ale když vezmu v potaz celou diskografii tak hodnotím třemi(a půl) a přitom nevím jestli toto cd není tak trochu nedoceněné a opomíjené.

» ostatní recenze alba Alice Cooper - Lace and Whiskey
» popis a diskografie skupiny Alice Cooper


Alice Cooper - DaDa
2010-01-14

Alice Cooper / DaDa

5 stars

Hmm, tak tohle cd je absolutní lahůdka, která se musí vychutnávat v naprostém klidu!
Super písně, alespoň pro mne a to číslo: 1, 3, 5, 7 a 9. Tyto písně musí chytit za srdce snad každého. Myslím si, že by tyto skladby měly v každém něco zanechat, nevím jestli to byl záměr autora nebo jen můj osobní dojem. Myslím, že kdo poslouchá Alice Coopera by měl vlastnit toto cd, protože je to podle mne lahůdka nejen pro poslech, ale i duši (pozn.: myslím, že poslech cd by měl být vnímán nejen uchem, ale i srdcem, většinou autor chce něco písní vyjádřit a sdělit svému okolí, popisuji jen své osobní dojmy z poslechu).
Alice Cooper prostě umí! Takže, pro Vás kdo do toho půjde, přeji příjemný poslech.
Mé hodnocení je pět hvězdiček (zasloužených)!

» ostatní recenze alba Alice Cooper - DaDa
» popis a diskografie skupiny Alice Cooper


Alice Cooper - Brutal Planet
2010-01-13

Alice Cooper / Brutal Planet

4 stars

Tak toto cd hodnotím čtyřkou, jedná se o perfektně propracované cd, kde Alice Cooper vytáhl svoje esa do roku 2000. Už jen podle názvu musíme pochopit co nás asi bude čekat!
A proč taky ne, proč se neponořit do tajemného show Cooperova glam rocku. Jeho show je neuvěřitelná a vždy Vás dokáže něčím překvapit, něčím co nečekáte.
To tajemno je vždy něčím přitažlivé a člověk, který je alespoň trochu zvědavý, by si měl alespoň jednou sáhnout na cd Brutal Planet! Perfektně propracovaná skladba a pořadí písní. Musím upozornit hlavně na písně: Wicked Young Man, It´s the Little Things a Gimme, tyto písně mají šťávu a pořadný odraz, stačí se jen nebát a pootočit volume doprava (sousedé to vydrží)!
Tyto skladby jsou jsou u mne TOP, ale ostatní stojí určitě také za poslech (a nejen jednou). Mé hodnocení je podmíněno i představením cd a to ve formě koncertu. Vřele všem doporučuji, nešlápnete vedle.

» ostatní recenze alba Alice Cooper - Brutal Planet
» popis a diskografie skupiny Alice Cooper


Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000