Profil uživatele edy66


Pro prohlížení profilu uživatele musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Recenze:

Dream Theater - A Dramatic Turn Of Events
2012-10-28

Dream Theater / A Dramatic Turn Of Events

5 stars

Nevím kde začít, Dream Theater je dnes má srdeční záležitost. Vyrostl jsem na NWBHM a neposlouchal dlouhé roky nic jiného, kapely jako Iron Maiden, Judas Priest, Saxon, Accept atd., mě dostatečně naplňovaly. Začátkem devadesátých let jsem byl okouzlen trashem a dlouhou dobu ujížděl na kapelách jako Metallica, Machine Head, Sepultura, Ministry, Slayer. Ani nevím, kdy se to stalo mi kamarád z práce přinesl CD Dream Theater Octavarium a to mě dostalo. Dnes vlastním kompletní diskografii kapely na CD a zjišťuji, že prog-metal v jejich podání je neuvěřitelný. Nechci tu hodnotit jednotlivá alba, ale vše co udělali mi sedí. Když loni Mike Portnoy v kapele skončil, tak jsem si říkal, to bude průšvih. Šoumen a skvělý bubeník jako on je nenahraditelný. Pak jsem sledoval ty konkurzy na nového bicmena a ejhle objevil se nějaký Mike Mangini a zprávy o natočení nové desky. No a teď ji poslouchám už asi měsíc a je to super, kapela jako vždy šlape perfektně, trochu přitlačila na pilu a Mike mi nechybí. Nová fošna je plná nápadů, skvělých melodií a opět mi sedí.Není co dodat a hodnocení jasných 5 hvězd.

» ostatní recenze alba Dream Theater - A Dramatic Turn Of Events
» popis a diskografie skupiny Dream Theater


Nightwish - Imaginaerum
2012-02-15

Nightwish / Imaginaerum

4 stars

Nejsem si jistý co napsat. Nikdy jsem kapelu moc neposlouchal, takže s Anette nemám problém. Tarju moc nemusím pro její ego i když zpívat určitě umí.Prostě jsem si placku pustil a bez nějakého sentimentu musím uznat, že se mi líbí. Pokud mám zrovna náladu na spoustu líbivých melodií, vokálů, trochu klišé, tak je to dobrá volba. Nebudu se rozepisovat o jednotlivých skladbách, ale Slow, Love, Slow mě svou atmosférou naprosto dostala. Pokud bych si k tomu pustil film D. Lynche Lost Highway - byl bych v koncích. A nakonec co se týče kvality nahrávky a výsledného zvuku musím smeknout - to se musí slyšet. Hodnocení 75 %.

» ostatní recenze alba Nightwish - Imaginaerum
» popis a diskografie skupiny Nightwish


Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000