Profil uživatele beler


Pro prohlížení profilu uživatele musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Recenze:

KISS - Destroyer
2009-07-01

KISS / Destroyer

5 stars

První tři alba Kiss sice nebyla vůbec špatná a našlo se na nich několik velmi kvalitních písní, ale zvukově a hlavně komerčně přece jen trošku pokulhávala. Všechno změnil "živák" Alive!, který katapultoval Kiss mezi nejslavnější rockové kapely té doby. Ovšem bylo třeba to potvrdit i studiovým albem. Kapela proto pozvala ke spolupráci uznávaného producenta Boba Ezrina. A vyplatilo se - Destroyer je mezi mnoha fanoušky dodnes nejlepší deska Kiss.
Nevím, jestli je i u mě deska nejlepší, co kdy Kiss vydali, ale rozhodně patří minimálně mezi tři nejoblíbenější. Už úvodní vypalovačka Detroit rock city ukazuje, že tohle bude něco jiného než první tři alba - nejen chytlavá melodie, ale také (na svou dobu) výborný zvuk. Následující King of the night time world, která na úvodní song navazuje, je asi mou nejoblíbenější písní na albu. Temná God of thunder, veleúspěšná balada Beth, nebo příjemný rock v podobě Do you love me jen podtrhují kvalitu alba. Příjemným osvěžením je také píseň Great expetations - málokdo by čekal od Kiss něco podobného.
Slabší místo? Snad jen Sweet pain mě nějak extra nechybla, ale jinak zaslouží Destroyer velkou pochvalu.

» ostatní recenze alba KISS - Destroyer
» popis a diskografie skupiny KISS


Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000