Profil uživatele jiruz


Pro prohlížení profilu uživatele musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Recenze:

Yes - Fly From Here
2011-06-29

Yes / Fly From Here

2 stars

Řemeslně dobře udělaná hudba, která v sobě nemá šťávu, jiskru, energii, radost, duši a která prostě jenom odsejpá. Skoro to vypadá, že se ve studiu sešli muzikanti, kteří se ani moc neznají. Jejich hudba nikam nemíří, nenaplňuje mě energií kulového blesku jako ty nejlepší desky Yes. Ne že by tu nebyly chytlavé melodie (Hour Of Need, Life On A Film Set), ale chybí zastřešující charisma, srdce a zpěv Jona Andersona. Jako když desetkrát vyvaříte Drama a pověsíte na prádelní šňůru. To je můj čistě subjektivní názor.

» ostatní recenze alba Yes - Fly From Here
» popis a diskografie skupiny Yes


Mars Volta - The Bedlam In Goliath
2008-02-06

Mars Volta / The Bedlam In Goliath

5 stars

Takhle nějak řve drtička odpadků, když do ní omylem pustíte 380 voltů. Ale jenom na první poslech. Kdo zaostří uši, objeví desítky melodií, které v té vřavě bezstarostně plavou jako kapři jihočeskými rybníky. Poslouchat nejnovější Mars Volta, to je jako potápět se mezi hysterickými žraloky, co mají zuby ostré jako kytary Omara Rodrigueze-Lopeze. A hlas Cedrica Bixlera Zavaly je ještě nabroušenější. Tohle je adrenalin, při kterém sice neriskujete život, ale zase můžete přijít o ušní bubínky. Žádné dlouhé probublávání mezi zvukovými efekty jako na předchozím albu Amputechture, sotva se po jedné písničce stačíte nadechnout, už se topíte v další. Kdo jednou tenhle parní válec opravdu odbrzdí, nechá se dobrovolně převálcovat. Tempo zvolní jen při songu Tourniquet Man, i orientálně naladěný Soothsayer zpomalí, ale jinak si posluchač rozhodně neodpočine. Mars Volta přepřáhli na jaderný pohon a 75 minut chrlí energii jako deset Temelínů. P. S. Netušil jsem, že housle můžu znít jako zubní vrtačka.

» ostatní recenze alba Mars Volta - The Bedlam In Goliath
» popis a diskografie skupiny Mars Volta


Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000