Profil uživatele jirie


Pro prohlížení profilu uživatele musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Recenze:

Wakeman, Rick - No Earthly Connection
2007-04-25

Wakeman, Rick / No Earthly Connection

5 stars

No Earthly Connection bezpochyby patří k nejsilnějším Wakemanovým albům.Dokud jsem si nepřečetl nějakou tu recenzi,celá léta jsem jej měl zažazeno úplně jinde.Rozhodně mi nepřipomínalo nic kosmického.Naopak ,nádherná klavírní sóla a velebné dechy a navrch sametový hlas Ashleye Holta.
Je obecně známo,že japonské edice CD vynikají velmi kvalitním zvukem.V případě No Earthly... to platí dvojnásob.Stačí si jen vychutnat ten úvodní akord a začne Vám běhat mráz po zádech.Zní to neuvěřitelně čistě a těch třicet let bych albu rozhodně nehádal.

» ostatní recenze alba Wakeman, Rick - No Earthly Connection
» popis a diskografie skupiny Wakeman, Rick


Asia - Asia
2007-04-25

Asia / Asia

5 stars

Tak tohle album má své nezastupitelné místo v mé sbírce.Slyšel jsem ho poprvé v době vydání právě v létě 1982.Jednu skladbu za druhou jsem doslova hltal a nemohl se nabažit.Jak již bylo řečeno co song to hit.Není na albu slabého místa jedna lepší písnička než druhá.Chlapci se opravdu vyřádili.No a ten obal to je nááádhera,ten tam sedí jako nic jiného.Roger Dean je prostě extra třída.

» ostatní recenze alba Asia - Asia
» popis a diskografie skupiny Asia


Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje Internetplus.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000