Profil uživatele Stepan


Pro prohlížení profilu uživatele musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Recenze:

Pink Floyd - The Dark Side of the Moon
2008-02-06

Pink Floyd / The Dark Side of the Moon

5 stars

No co dodat, pro mě nejlepší a nejemocionálnější album ze všech, které se dá poslouchat pořád dokola a vždy přinese neopakovatelný zážitek. Píseň TIME je až děsivě pravdivá, o to má větší kouzlo a zcela bez pochyby dominuje celé desce, prostě paráda. Navazující GREAT GIG IN THE SKY taky nemá chybu, ten ječící hlas si dokonale vybavuju aniž bych to musel slyšet a do toho tóny klavíru, jaj!!Jediný slabší místo na desce je ON THE RUN, nějak mi to tam nesedí a klidně bych to vypustil.. Nicméně nic to nemění na tom, že Dark side of the moon je nejlepší (a nejprodávanější?) deska všech dob.

» ostatní recenze alba Pink Floyd - The Dark Side of the Moon
» popis a diskografie skupiny Pink Floyd


Progres 2 - Dialog s vesmírem
2007-07-29

Progres 2 / Dialog s vesmírem

5 stars

Už jen název Dialog s vesmírem dává tušit,že deska je mystická s nadpozemskými prvky a opravdu tomu tak je.Tématem je tajemnost vesmíru a útěk ze země,který je v pozadí podtržen naprosto perfektní muzikou.Deska na mě působí uceleným a vyváženým dojmem,i když třeba Země 2555,Píseň o jablku nebo Planeta Hieronyma Bosche vyčnívají nad ostatní.V Země 2555 hlavně text a basový riff, v Písni o jablku nádherná pasáž s flétnou a Planeta Hieronyma Bosche II kytarový riff a ke konci nádherné sólo na el. kytaru.

Při poslouchání této desky si člověk opravdu dokáže vychutnat neopakovatelnou atmosféru a přenést se do tajemných dálek vesmíru.

» ostatní recenze alba Progres 2 - Dialog s vesmírem
» popis a diskografie skupiny Progres 2


Black Sabbath - Black Sabbath
2007-07-16

Black Sabbath / Black Sabbath

4 stars

Tahle deska jako celek mě moc nezaujala,jistě by se v tvotbě "sabatů" našli lepší kousky,přesto tato deska má pro mě velkou hodnotu a to hlavně díky úvodní písni Black sabbath...vždy když ji slyším běhá mi mráz po zádech...ze začátku déšť,poté velice jednoduchý riff a až děsivý text...to vše podtrženo Ozzyho "strašidelným" hlasem a na posluchače dýchne neopakovatelná atmosféra.Neříkám že ostatní písně jsou špatné, The Wizard - obzvláště pasáže s foukací harmonikou, a nebo Warning, kde se zase vyřádil Tony Iommi na el.kytaře,nicméně celému albu vévodí úvodní hit,řekl bych dnes už pro fanoušky rocku a metalu spíše hymna.

» ostatní recenze alba Black Sabbath - Black Sabbath
» popis a diskografie skupiny Black Sabbath


Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Facebook

Reklama


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000