Young, Neil - Weld

Reakce na:
makrelaman - 4 stars @ 24.07.2020

WELD! Veľmi priliehavý názov pre tento živý album, ZVAR hrubý a neopracovaný. Mohlo by sa zdať, že vydanie tohoto živáku z turné Crazy Horse po vydaní úspešného albumu Ragged Glory bolo zbytočné. Opäť tu nájdeme stokrát prevarené pecky ako Hey Hey, My My (Into The Black), Cinnamon Girl, Like A Hurricane, Cortez The Killer a skladby z Ragged Glory znejú takmer identicky s verziami zo štúdiového albumu. Ale... krásne to všetko drží pokope a vypočuť si ktorýkoľvek koncert Crazy Horse nie je nikdy strata času aj keď Live Rust z roku 1979 asi už nič neprekoná. Neila Younga mám skrátka najradšej s Crazy Horse. Kto má podobné chúťky tak si naozaj pošmákne. Tu sa kapelka ešte viezla na vrchole svojej úspešnej vlny. Neskoršie štúdiové nahrávky sú už veľmi kolísavé, raz hore (Psychedelic Pill) , raz dole (naposledy vydané Colorado ma veľmi nepresvedčilo).
Po dlhšej dobe som si toto 2CD pustil do sluchátok a opäť som chrochtal blahom. Márne budete hľadať, slabé miesto tam nenájdete. Poctivé 4 hviezdy.

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Diskografie Young, Neil

Statistika Progboardu


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000