Winter, Johnny - Johnny Winter And

Reakce na:
gunslinger - 4 stars @ 06.08.2011Album Johnny Winter And (čo tým chcel autor povedať že AND to že and 1970 alebo and Rick Derringer len sa im to meno nezmestilo)a vlastne celá Johnnyho tvorba je jedno veľké bluesové delo nepočul som žiadny album štúdiový či živí pri ktorom by som si povedal tak „toto bolo veľmi slabé“ tento maník hrá poriadne tvrdo blues je to rýchle belošské povedal by som až albínske blues hrané s veľkou dravosťou.
1 Guess I'll Go Away Na začiatku trocha skreslená gitara začne vybrnkávať slušný riff do toho začne Johnny spievať a podávať svoje chladné bluesové riffy ktoré sú vždy niečím originálne album sa otvára vynikajúco.
2 Ain't That A Kindness Gitara a klávesy začnú potmehúcky a tichšie Vyhrávať. Je to kľudnejšia skladba.
3 No Time To Live Prvá (pre mňa) a zároveň jediná slabšia skladba baladických rozmerov.. Toto Johnnymu nesedí . Chladné epické smutné bluesové balady tie mu kruto sedia ale toto pre mňa nie !
4 Rock And Roll,Hoochie Koo asi Johnnyho najslávnejší hit a ani sa nečudujem je to silná skladba s Johnnyho chraplákom a s takými gitarovými lickmi sa dá ľahko stvoriť blúzoví až takmer hard rockový hit..
5 Am I Here ďalšia kľudnejšia skladba s peknými arpeggiami a s viacerými spevákmi počas celej skladby.
6 Look Up riff ala Jimi Hendrix .Johnny vie hrať s bottleneckom skutočne famózne on ani nehrá sóla určení čas napríklad pol minútu v piesni on ich hrá počas celej skladby a to sa mi na ňom páči najviac.
7 Prodigal Son asi moja najobľúbenejšia skladba na albumu. Má strašne dobré (dlhé) sólo.
8 On The Limb 12 bar blues (čo Johnnymu ide najlepšie) trocha zamaskované ale úžasné.
9 Let The Music Play keď som hovoril o smutných blúzovkách tak som mal namysli túto skladbu ženské vokály my v tejto skladbe nesedia ale nie je to také zlé gitarové sólo to zachraňuje na plnej čiare.
10 Nothing Left nič sa nestalo je klasická skladba aké má Winter za hrsť v každom albumu určite ( a to som ešte všetky nepočul ale určite tam budú) dobrý bluesový riff silné sólo a spev alias chrapľák.
11 Funky Music názov skladby je nič moc ale pieseň je jedna s najlepších z albumu to určite !!!! vynikajúci song .
Je to dobré bluesové album je také aké som od Wintera čakal ten kto má rád belošské rýchle blues by mal Wintera vyskúšať. Na 4 hviezdy to úplne stačí..

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000