Whitesnake - Forevermore

Reakce na:
nowhere_man - 4 stars @ 20.09.2011

Tento rok vyšiel celkom slušný počet nových albumov starých harcovníkov. Medzi nich patrí aj Whitesnake. Nový album som očakával netrpezlivo, vzhľadom na mnohé správy o zhoršených výkonoch Davida Coverdalea. Našťastie sa také niečo na tomto albume nekonalo. Album je plný hudby, akú od kapely očakávam. Je to skvelý rock, reznutý bluesom, občas pekná balada. Ale hlavne - poctivá hudba. Veľmi sa mi páči už úvodná Steal your heart away so skvelým riffom, úvod ako má byť. V podobnom duchu sa nesú aj ďalšie dve skladby. Štvrtá skladba Easier said than done prináša skľudnenie a Davidov precítený hlas (balady mu vždy išli výborne). Ďalšie dve skladby sú opäť rockové a našlapané. Po nich nasleduje poloakustická, veľmi príjemná a pohodová skladba One of these days. Tú môžem počúvať hocikedy. No a opäť pokračuje album podobne - ďalšie dve skladby v duchu "whitesnakeovského" rocku, tretia kľudnejšia (Fare thee well). Po nej nasleduje podmanivá, tvrdšia skladba Whipping boy blues. My evil ways je našlapaná rocková jazda. Album však uzatvára pomalá skladba - Forevermore. Krásna, citlivá, emotívna. Veľmi vydarený záver.

Celkovo sa v mojich ušiach album Forevermore vydaril. Čo sa týka skladieb i inštrumentálnych výkonov. Takto si predstavujem rock v podaní starých harcovníkov. Pre mňa lepší album ako predchádzajúci Good to be bad.

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Diskografie Whitesnake

Statistika Progboardu


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000