Van Halen - F.U.C.K.

Reakce na:
boffors - 4 stars @ 04.05.2014

F.U.C.K.For Unlafwul Carnal Knowledge.Sammy Hagar tehdy prohlásil,že název alba našel v zákoníku USA,tedy tak se nazýval nějaký zákon který platil snad v předminulém století a bylo jasné,že se ujme spíše zkratka F.U.C.K.
Ale prý když tehdy VH prodávali kolem sedmi milionů nosičů v USA tak to u vedení vydavatelské firmy projde,což se také stalo.
Deska má od začátku mohutný zvuk,klávesy jsou pryč a první čtyři skladby jsou jasné koncertní tutovky.Proto bylo pro mne trochu zklamání když jsem poslouchal nebo se díval na DVD jejich koncertu a moje oblíbená "Runaround" byla hraná spíše pomaleji než na desce.Obvykle to bývá opačně.
Následující trojice skladeb se zdá slabší,v kontextu alba, ale od "The Dreams Is Over" až do konce je to jízda par excelance.
Výborná věc.Jen je škoda,že VH jsou spíše americkou skupinou a do Evropy moc nejezdí a to jak s Hagarem tak nyní s Rothem.
Pravda,větší evropské turné proběhlo a to s Gary Cheronem ale to bylo údajně fiasko.
Ale zpět k desce F.U.C.K.
Nemyslím si,že tato deska byla nějaký rock'n roll sound ale byla to a je,řízná rocková deska která se dá poslouchat i dnes.

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Diskografie Van Halen

Statistika Progboardu


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje Internetplus.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000