Uriah Heep - Demons And Wizards

Reakce na:
gunslinger - 4 stars @ 27.07.2011Toto je prvý album od Uriášov ktorý som počul je pravda že po vypočutí som si nepovedal „to bolo ale zlo !!!!“ ako pri albumu DIO – holy diver ale nepovedal som si ani že „to bola úbohosť“ ako pri albumu Patty Smith – Horses ale bolo to natoľko dobré aby som si to pustil ešte raz a v budúcnosti viac krát.
1 The Wizard V prvej skladbe na nás zaútočí prekrásna akustická balada aj keď som názoru že by sa album mal začať nejakou zoznamovacou peckou toto mi až tak nevadí .
2 Traveller in Time Silný riff nás pritiahne do druhej skladby tenký spev lemujúci akustickou gitarou zasa pokračuje celou piesňou.
Piesne majú zaujímavé texty akoby vystrihnuté s Tolkienovho sveta to je veľké plus.
3 Easy Livin' asi najlepšia pieseň albumu zaujímavý jedno akordový riff pri ňom cítim totálne deja vu určite som už niekde počul podobný riff. klávesy mi strašne pripomínajú starý Deep Purple.
4 Poet's Justice dobrý rytmus bicí aj tichý takmer funky riff gitary klávesy zasa sprevádzajú celú pieseň je tu aj drsné garážové sólo ..
5 Circle of Hands Och kostolné orgánové intro to nemusím ešte že gitara a akordy A E G to zachránili. Tí traja už veľa piesní zachránili.
6 Rainbow Demon druhá najlepšia pieseň vynikajúca balada a to vražedné klávesové intro fantázia. skladba má skutočne Originálny refrén.
7 All My Life Čudný riff až na bend-y (bend – ohýbanie strún)nuda ale spev to opravuje.
8 Paradise Ďalšia balada s akustickou gitarou ( na tomto albumu má akustická gitara trocha kovový zvuk ale nie je to hrôza )
9 The Spell posledná skladba rázna na začiatku filtrovaná je smutná vec kde nám klavír vyhráva nôtu beznádeje.
Je to dobrý album pustím si ho keď budem mať náladu na klávesy (nie drsné to by som si pustil Vanilla Fudge) alebo na čarovný svet (akoby J.R.R Tolkienových) démonov a čarodejníkov.

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Diskografie Uriah Heep

Statistika Progboardu


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje Internetplus.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000