Threshold - Critical Energy

Reakce na:
Brano - 4 stars @ 09.07.2010

Trikrát som mal možnosť ísť na koncert tejto fantastickej britskej progmetalovej grúpy. Trikrát som zaváhal! Moja vina, moja vina, moja preveľká vina! Čo už, život ide ďalej a vďaka dnešnej technike si môžem vychutnať tento skvelý koncert aspoň z dvojdisku. Atmosféra je úžasná a úvodná pecka Phenomenon spôsobuje v mojej obývačke výbuch bomby a šrapnely lietajú po celom dome.Volume totiž vytáčam stále viac doprava! Phenomenon má jednoducho v sebe taký arzenál,že sa vám zavŕta hlboko do mozgu a už sa ho nezbavíte! A ďaľšie pecky Oceanboud, Choices...Kapela šlape absolútne presvedčivo,tá zohratosť je až ohromujúca, Mac spieva s prehľadom a svoj výkon si očividne užíva.Vizážou mi dosť pripomína Iana Gillana v mladších rokoch...najmä tá hustá čierna hriva. Na cd 2 je podobný výpek ako Phenomenon na jednotke. A je ním tiež šesťminútovka Narcissus. Neuveriteľne sýte nollanovské klávesy...skrátka rozkoš.Kam sa hrabú motorové hlavy,železné panny,napalmové smrte,jedy a iné príšery?

Trešholdi majú iba jednu chybu.Ich inak kompozične,textovo a aranžérsky dokonalá hudba sa častým počúvaním, na rozdiel od takých Genesis,Yes,King Crimson alebo Pink Floyd...jednoducho opočúva,alebo ak chcete ošúcha a zovšednie. Vtedy treba CD na nejaký čas nechať odležať a dať mu ďaľšiu šancu. Ja tak už robím niekoľko rokov! A znovu sa spoľahlivo dostaví mnou už vyššie spomínaný hudobný orgazmus a absolútna eufória.Budete sa cítiť,akoby vám práve dobili batérie na najvyššiu možnú kritickú mieru. A na dispeji bliká nápis CRITICAL ENERGY.

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Diskografie Threshold

Statistika Progboardu


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000