Thin Lizzy - Renegade

Reakce na:
Voytus - 2 stars @ 18.11.2008

Předposlední album Thin Lizzy je zřejmě jejich vůbec nejslabší. Zvuk je až příliš uhlazený, především bicí, písně jsou z větší části zahaleny klávesovým oparem, skladatelské postupy se opakují, jako kulisa se to ale dá.
Snad ještě úvodní Angel of death, poté The pressure will blow, která přestože není nijak zvlášť nápaditá, představuje alespoň rockovější kousek. Dále ještě hitová Hollywood, která v sekaných riffech připomene staré Thin Lizzy, i refrén chytne, dobře se poslouchá i Leave this town, No one told him není špatná, jen poněkud tuctová, zpestřením je jazzovější Fats. Na Mexican blood radši zapomenout. Závěrečná It's getting dangerous by nebyla vůbec špatná, kdyby nebyla překlávesovaná.
Vlastně to není vyloženě katastrofa, jen je deska až moc dobová. Co ale album skutečně sráží, je odzívaný zpěv. Jen na několika místech je to typicky naléhavý Phil, též mi neutkvělo v hlavě žádné kytarové sólo. Duch Thin Lizzy zřejmě nebyl přítomen. Dejme tomu dvě a půl, což je přeci jen průměr (takže jsem vlastně tentokrát docela hodnej:-)).

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000