Ten Years After - Rock & Roll Music to the World

Reakce na:
hejkal - 3 stars @ 18.05.2011

Nádherná šľapajúca strednotempová tvrďárňa You give me loving otvára siedmy štúdiový album Ten Years After, ktorý má v histórii skupiny asi najdlhší názov – Rock & roll music to the world. Convention prevention je síce príjemná skladba, ale nepatrí medzi moje najobľúbenejšie. Ani v kontexte albumu, tobôž skupiny. Dvanástka Turned off T.V. blues ma nemôže sklamať. A to platí aj pre ďalšiu položku menu, hoci zvukovo utlmenú, ale inak starú dobrú posadenú „Afterovku“ Standing at the station. Akurát to klávesové sólo mohlo byť radšej iba na hammondkách. Pohodovka You can’t win them all je vystriedaná ešte pohodovejšou vecou Religion. Tá mi vyslovene lahodí, pomalá, avšak vnútorným nábojom polarizovaná hudba ma vie dostať do kolien. Prichádza cválajúci rokec Choo choo mama a len o chlp pomalší rock’n’roll Tomorrow I’ll be out of time. A do tretice je tu titulná (a posledná) skladba albumu – Rock’n’roll music to the world (ako vidno, nedarí sa mi tento názov dosať do vety bez pomlčky).

Celkom mi na tomto, bezpochyby slušnom, diele nesedí využívanie klávesov a skladby, akokoľvek príjemné, tiež nemajú tú iskru, ktorá v minulosti zdobila albumy ako Ssssh alebo Cricklewood green. Preto dávam slušné tri hviezdy.

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Diskografie Ten Years After

Statistika Progboardu


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000