Ten Years After - A Space in Time

Reakce na:
Petr Gerneš - 4 stars @ 28.05.2013

K Ten Years After jsem se dostal v době, kdy jsem se velice zajímal o známý festival ve Woodstocku v roce 1969. Sledoval jsem tehdy různé záznamy z vystoupení různých kapel a samozřejmě jsem nemohl minout slavnou I´m Going Home v podání téhle party. Byl jsem tím videem nadšen a stalo se mým oblíbeným. Kytarové umění Alvina Leeho mne uhranulo. Pak jsem se ovšem začal zajímat o československý underground a můj zájem o tuto skupinu rychle uvadl. V březnu však ke mně dolehla ona nemilá zpráva o úmrtí onoho geniální kytaristy, takže jsem si z piety pustil jediné album od jeho kapely, které bylo zrovna po ruce.
Nuže, musím konstatovat, že materiál na tomto albu je dost kvalitní. Ovšem, skupina na této nahrávce působí hodně vyčerpaně a někdy je to velmi slyšet. Je to pozoruhodné, ale občas se během poslechu tak trochu i nudím. Ale jinak s tímto albem nemám problém, takže ho šoupnu do stejné přihrádky jako Louder Than Love od Soundgarden :
Jenom čtyři body.

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Diskografie Ten Years After

Statistika Progboardu


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000