Sweet - Level Headed

Reakce na:
DeaconJohn - 4 stars @ 05.02.2008

Můj druhý kontakt se Sweet, které jsem na základě "Fox On Run" považoval za obyčejnou a vyměklou kapelu. Jenže pak jsem slyšel song, kde se zpívalo "Love Is Like Oxygen" a nestačil jsem se divit, která kapela v tom má prsty. Pořídil jsem si celé album a musím říct, že se v mém žebříčku drží pořád velmi vysoko! Jak jsem později zjistil, jedná se nejspíš o největší odklon skupiny od svého stylu a možná právě proto ji mám nejradši, protože prostě mám slabost pro desky, které jsou pestré a neoposlouchávají se.
Vždycky se mi líbil hlas Andyho Scotta a tady si jej můžeme užít ve dvou písních. "Dream On" je krásná a sladká balada, jen nechápu, proč je zařazena jeko otvírák. "Fountain" je dle mého názoru nejlepší věc od Sweet, i když je hodně beatlesovská (While My Guitar Gently Weeps). Stevova pohodovka "California Nights" je taky parádní a závěrečná "Lettres" s hostující francouzskou zpěvačkou (neznám:) je příjemné rozloučení s Brianem, který po této desce opustil kapelu.
Není to fošna pro paření, není to žádný rockový nátřesk, ale pro mě je to kolekce líbivých a pěkných písní, které pohladí po duši i po uších:)

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000