Sfogli, Marco - reMarcoble

Reakce na:
yngwie3 - 5 stars @ 31.05.2013

A je to tu !!! Nádherné Intro, otvára druhý sólový album talianskeho Petrucciho, signora Marca Sfogliho. Je zjavné, že títo dvaja majú viac spoločného, než len talianskych predkov. A potešujúci je fakt, že vplyv Johna na Marca a jeho veľký talent, je viac ako blahodárny. Je síce pravdou, že od vydania Marcovho reMarcoble uplynulo už niekoľko mesiacov, ale na napísanie recenzie tohto, pre mňa veľmi očakávaného diela, som si dal načas a veľa som počúval.
V prvom rade treba povedať, že Marco si už vypracoval svoj vlastný štýl, ale hlavne feeling. Niečo ako rukopis, na základe ktorého je takmer okamžite rozpoznateľný. A to je vec, ktorá sa nie každému gitaristovi z “horných desať tisíc”, podarí.
Každá z jednotlivých častí tohto perlového náhrdelníka, má svoje neopakovateľné čaro, dýcha originalitou, podloženou absolútnou profesionalitou a dych vyrážajúcou technikou hry. Nič samoúčelné, všetko navzájom skĺbené do úžasného celku.
Už plne chápem Lamesa LaBrieho, prečo k realizácii svojich sólových opusov prizval práve Marca. Nič lepšieho, ako práve osoba tohto Neapolčana, ho nemohlo postretnúť. Mimochodom, určitý vplyv LaBrieho álb, je cítiť aj tu.
Skvelú prácu odviedol celý doprovodný tým, vrátane zvukového inžiniera. Všetko je nádherne vyvážené, tak ako v tej najlepšej Talianskej pizze.
Želám Vám dobrú chuť.

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Diskografie Sfogli, Marco

Statistika Progboardu


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000