Rush - Hold Your Fire

Reakce na:
mct - 4 stars @ 07.09.2004

Album je tak trochu uprostřed mezi Power windows a Presto, tak je možná tak trochu mimo zájem fanoušků.

!!! Předem důrazně varuji před největší kuriozitou tohoto alba, ne-li v celé diskografii Rush - skladba - č. 2 Time and Still je totiž duet!!! Geddy Lee zde přibral jakousi Aimee Mann. Nemám tušení, jakou hudbu tato paní provozuje, a její projev tady mě nepřesvědčil, že bych to měla zjišťovat. Zpívá tady jak Sarah Brightman, brr... když jsem to poprvé slyšela, úplně jsem se lekla a málem jsem se osypala. Ale už jsem si trochu zvykla a nelekám se (Pokud někdo tuší, jak se tady ta s...příšernost vzala, dejte mi vědět. Moc by mě to zajímalo).

Doporučuju, pokud budete s tímto albem začínat, tak č. 2 přeskočte, aby vás nepřešla chuť na ten zbytek, což by byla škoda, nic podobného se tam už neopakuje a hned následující Open Secrets je naopak nádherná skladba, Rush přesně v takové formě, jak je mám ráda. Podobně Second Nature, pokud se vám líbilo předchozí album Power windows, bude se vám to také líbit nejspíš i Lock and Key, možná i Mision. Pokud dáváte přednost albům Presto a Test for Echo, tak doporučuju spíše Prime Mover, Turn the page (i když zrovna tahle je možná tak někde mezi PW a P) a Force Ten.

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000