Rush - 2112

Reakce na:
miguel7 - 5 stars @ 11.09.2007

Vůbec první tóny a údery skupiny, které jsem kdy slyšel, byly tohoto alba a dodnes mé nejoblíbenější od Rush a jedno z mých nej alb vůbec.

Bláznění do Rush začalo především díky titulní písni 2112, která mi vždycky uteče a jsou v ní momenty, které jsem dlouho hledal a které udeřili na moje srdce tak silně, že...no prostě silně. Bohatá kompozice, hravá kytara v Discovery a presentation, silné a úderné motivy, sólové jízdy alexe, salvy a přechody mistra Neila a skoro plantovský Geddy.Nářez celých 20minut a opravdu žádná vata!!!Vše účelové a vše baví!
To bylo to na co jsem čekal, když už jsem měl všechny desky mých ledzep přehrané snad stokrát a hledal jsem, co by mě zas nažhovilo při poslouchání, tak jako když jsem začínal se zeppelínama. I další bomba songy nemaje chybu, ale žel, stojí za majestátem, na kterého nedám dopustit.

Musí být zas svátek abych si pustil zas toto cd, protože jsem se ho jednu chvíli nemohl nabažit, a teď ho znám nezpaměť. Ještě zmíním Tears-ach srdce mi krvácí:( Povedená balada! Zásadní (nemyslím teď pro Rush, i když bylo), ale zásadní věc pro mě!

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje Internetplus.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000