Residents, The - Not Available

Reakce na:
bubak - 4 stars @ 02.05.2016

Přítomnost této pro mě nejdůležitější skupiny sedmdesátých let jsem na tomto fóru nečekal. To, že skupina nemá moc příznivců je patrné z počtu recenzí a hodnocení, o co je méně recenzí, o to kvalitnější je profil skupiny, za profil bych chtěl tvůrci poděkovat.

Jak se píše v profilu The Residents jsou nejznámější dosud činná anonymní skupina, nedávno vystupovali v Praze a v Olomouci. Jejich první album bylo parodií na první album The Beatles americkou verzi. Legendární jsou jejich předělávky skladeb právě The Beatles a legenda legend je předělávka (I Can't Get No) Satisfaction od Rolling Stones, tyto předělávky jsou uvedeny jako bonusy druhého vydaného alba Third Reich´n´Roll. Desku Not Available nahráli jako druhé dílo a uložili do trezoru, název odpovídal situaci na trhu, album bylo skutečně nedostupné. Tahle deska je dokonalá tím čím jsou Residents dokonalí a to je studiová práce, to co je na desce nahrané je vlastně hudební doprovod k baletu. Z jejich hudby je cítit jejich velký obdiv k Franku Zappovi. Kdyby chtěl někdo začít objevovat krásy hudby The Residents, tak bych mu doporučoval začít právě s touto deskou, která je taková poklidná a milá.

Hvězdičky tomu dát neumím, mně se tohle album líbí a rád si jej čas od času pustím. Co je taky důležité, tak desky Residents jsou plné humoru, stejně jako alba jejich velkého vzoru.

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000