Pink Floyd - Obscured by Clouds

Reakce na:
zdenek3 - 4 stars @ 30.09.2007

Tak se musím k něčemu přiznat,vážení příznivci artrocku.
Jako mlaďochovi,se mi zadírali PF v řadovkávch pod kůží od Meddle,DSOTM a dále.
Při vracení se proti času,jsem přeci jen bral Piper... a A Saucerful...Atom....přeci jen jako psychydelické mámení.Něco se mi líbilo a něco ne.Umma se mi nelíbila skoro vůbec.
O filmovou hudbu jsem se až tak nezajímal, a po shlédnutí Zabriskie Point,jsem ani moc dál nepátral.Hleděl jsem hrdě do budoucnosti.
Jednoduše řečeno,v té době jsem nebyl zralý na tu předMOONovskou hudbu.Ušel času kus,zalíbilo se mi to či ono,i More,AHM,ale na Obscured by Clouds nějak nezbylo.Až teprve nyní !!!!!!,při ucelování diskografie základních kapel jsem na toto CD opět narazil a jsem z něj hodně unešen.
Nejsem nyní ještě schopen popisovat jednotlivé skladby.Musím souhlasit,že jsou často slyšet kousínky melodií,které se ve větší či menší míře objevují na následných a i hodně vzdálených skladbách.
Ale jako celek se mi toto CD moc zamlouvá.
Dávám 4**** a možná ještě půlku přidám.

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje Internetplus.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000