Moore, Gary - Back on the streets

Reakce na:
VaclavV - 5 stars @ 11.10.2016

Na první poslech poměrně těžká deska... Úvodní Back On The Streets dává pocit, že nás čeká hardrocková bouře, avšak není tomu tak. Gary na ploše desky čaruje spíše s melancholickou náladou, která je prostě... neodolatelná!

Už krásná verze Don´t Believe A Word vede album pevně k absolutoriu. Občas se na nahrávce objeví prapodivný psychedelický fragment, který ale ve finále vkusně doplňuje skládačku. O absolutním vrcholu v podobě Parisienne Walkways se netřeba zmiňovat... Hladivý hlas Phila Lynotta, uplakaná kytara, mezník moderní hudby jako takové.

Kdo vlastní povedenou reedici, má na ní také skladbu Spanish Guitar, která je pro mě druhým vrcholem Back On The Streets. Podmanivá atmosféra, neskutečně smutná akustická kytara jako by z filmu Lovec jelenů...

Ne každý se mnou bude souhlasit. Back On The Streets není tak dravé jako Wild Frontier, ani tak vyšperkované jako Still Got The Blues. Přesto je nádherné.

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000