Metallica - Kill ´em All

Reakce na:
Demonic - 5 stars @ 15.05.2009

Nápis Metallica prvýkrát na obale metalového albumu. Priam dokonalá symbióza. Kill´ em All pre mňa predstavoval jeden z prvých metalových albumov, ktoré som počul(No.1 je Black Album) a taktiež lásku na prvý pohľad. Ako cca 7,8 ročný som vtedy nevedel poriadne písať a čítať, ale tóny tohto punk/thrashového míľnika mi boli dôverne známe. Ani dnes prakticky nedám na tento album dopustiť a radím ho k najkvalitnejším a kompozične k najlepším debutom všetkých čias v metalovej hudbe. Dvojičky Hetfield/Ulrich do toho režú hlava nehlava, Burton pridáva svoj nezameniteľný prejav a novic Hammett nesmelo vystrkuje svoje rožky.
Prakticky každá skladba má čo ponúknuť, či už sa jedna o thrash metalové uragány Metal Militia, Whiplash, či Motorbreath či prepracovanejšie hymny The Four Horsemen(!!!) a Seek and Destroy. Punkovú tvár vtedajšej Metalliky určite prezentujú úderne Hit The Lights či Phantom Lord.
Kill´em All je symbolom doby. Hoci som sa narodil niekoľko rokov po jeho uvedení na trh, nádherne na mňa vplýva jeho archaičnosť, neučesanosť a zlom v ponímaní metalovej hudby. Nastala doba thrash metalu.

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Diskografie Metallica

Statistika Progboardu


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000