Mahavishnu Orchestra - The Complete Columbia Albums Collection (5CD, Box Set)

Reakce na:
stargazer - 5 stars @ 02.02.2020

Tento 5ti cd komplet obsahuje vše co kapela MO vydala u Columbia Records a současněje to komplet prní party Mahavishnu. Recenze na alba jsou už napsané, až na jedno bonus cd a to je pokračování live záznamu Betweem Nothingness & Eternity a právě tomuto albu chci věnovat pár řádků.

Koncert se konal 17 a 18 srpna v Central Parku v New Yorku. Skupina byla zachycena ve vrcholové formě a po zvukové stránce tento záznam nemá chybu. Basák Rick Laird si v písni One Word střihl zatím nejdelší solo, jaké jsem u něj slyšel. V té době kapela už slušně vydělávala, dostávali velké peníze, které si spravedlivě dělili, což bylo pro Billyho, Jana , Jerryho a Ricka fajn, protože z prodejů alb nic neměli. Poslední koncert MO v této sestavě se odehrál 30 prosince 1973 v Detroidu, stát Michigan. Nikdo s fanoušků tenkrát netušil, že skupinu v této sestavě vidí naposledy.
V tomto setu jsou první tři cd imitací vinylů a na cd Inner Mounting Flame je patnácti minutový bonus skladby Noonward Race, live záznam z Mar y Sol, Puerto Rico Pop Festival.

Pět hvězd dávám bonus disku, kvůli špčkovému zvuku a hudební virtuozitě.

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Diskografie Mahavishnu Orchestra

Statistika Progboardu


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000