Lynyrd Skynyrd - God & Guns

Reakce na:
gunslinger - 5 stars @ 14.07.2011Starých Lynyrd Skynyrd (1973-1977) uznávam takmer ako božstvo takže do ich noviniek som sa hneď tak nehrnul. Ale prišiel raz jeden deň a mal som chuť na niečo južanské a nové. Prvý nový album čo my padol do oka bol God And Guns. Názov aj obal sa mi pozdával tak som išiel do toho .
Už po prvých sekundách sa dá počuť že zvuk starej školy je preč novodobý zvuk sa mi strašne páči (nemôžu predsa dookola hrať tie isté veci).
Začnime !
1 Nádherní silný riff do toho brnkanie akustickou gitarou táto pieseň dokazuje že sú stále Still Unbroken.
2 Dobrá amerikárňa Simple Life cítiť s toho dokonalú južárnu (tak isto ako na celom albumu )
3 Little Thing Called You znova vynikajúci riff Rick Metlocke odpadlík z Blackfoot by mal niečo podobné spáchať zo svojimi starými kolegami.
4 Southern Ways akusticko elektrická polo- balada taká o živote. nečakal som že sa mi celí album bude páčiť
5 Skynyrd Nation Skynyrdácky národ (kde patrím aj ja) je úžasná skladba jedna s najlepších na celej platni tlieskam toľko dobrých riffov som v albumu nahranom v rokoch 200- nikdy nepočul.
6 Unwrite That Song sladký hit ktorý nemôže nikdy a nikde na žiadnom albumu chýbať nie je to druhý tuesdays gone ale dá sa.
7 Floyd ďalší vrchol albumu v tejto piesni znie príjemne banjo a to je môj srdcový inštrument možno raz napíšem prečo.
8 That Ain’t My America dobrá akustika spevák spieva o tom ako sa mu nepáči nová Amerika ( nežijem v USA takže neviem ako to myslí ale pieseň si užívam)
9 Comin’ Back For More Heavy metalovejšia skladba ako by ju hrali susedia s Jacksonvillu Blackfoot.
10 God & Guns Titulná skladba je to epické vynikajúce zlo s akustickým introm ktorá pokračuje elektrickými orgiami až sa skončí tak ako začala akustikou.
11 Storm táto pieseň nejako nevytrča v klude preteká ušami
12 Posledná skladba na albume Gifted Hands je asi najslabšia ale stále nieje úbohá takže jedna skladba nepokazí dojem z albumu keď sú tu ešte drsné bonusy.
Takže bonusy
1 Bang Bang má obrovskú silu a drsný refrén keby som mal vlastnú skupinu takúto muziku by som hral!
2 Raining in my heartland akustika v strednom tempe nič zlé
3 Hobo kinda man Intro v ktorom odchádza vlak po ňom nastúpi akustika .pri tejto skladbe si viem živo predstaviť divoký západ.
Album skončil a s čistím svedomím môžem vyhlásiť že toto je môj najobľúbenejší album z 2000tých rokov spolu s albumom Unleashed od skupiny Leaf Hound................ no a AC DC stiff upper lip.

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje Internetplus.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000