Led Zeppelin - Presence

Reakce na:
miguel7 - 5 stars @ 06.08.2007

Recenze na toto album říkají vesměs to samé. I já měl problémy, a to velké. Po prvním poslechu mi přišli všechny písně stejné a nic jsem v tom nerozeznal.

Achiles už tu byl popsán dobře, jak bych to ani sám neuměl. Ale i zbytek alba stojí za to a já tu mám pár oblíbených kousků. Hodně oblíbených! Po Achilesovi následuje Hots on for nowhere, a je pořádně chytlavá, dokonce bych si ji mohl představit jako singlovku, i díky chytlavému zpěvnému refrénu, který není u led zep tak častý. Hned za ní je Nobodys fault but mine, která umí stejně nakopnout. Tea for one je opravdu náročná, ale pohltila mě naprosto díky jemným melodiím a ten úvod je suprovej. Jde cítit že hlavně plantovi nebylo dvakrát do zpěvu a přesto je to parádní tklivá skladba. Ostatní tři řadím do stejné roviny, o kterých můžu říci že mě baví, ale těmto čtyřem skladbám se těžko vyrovnají.

Celkově je album velmi vyrovnané a i když ne hned, později objevíte, že je bohaté na krásné momenty, melodie, překvapivé chvilky a chytlavé rytmy.
Nemohu dát jinak než plný počet

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000