Johnson, Eric - Seven Worlds

Reakce na:
stargazer - 3 stars @ 02.01.2021

Tohle album s příchodem na svět to nemělo vůbec jednoduché. Je neuvěřitelné, že deska, vznikající mezi roky 1976 až 1978, spatří světlo světa až v roce 1998. Nejedná se o žádné rarity, které ležely někde v archivu, ani o nějaké jamování v nějakém texaském klubu, jedná se studio album, které se mělo vydat jako první solo deska E.J. koncem sedmdesátek. At' byl důvod zpoždění vydání jakýkoliv /ze strany Erica, nebo ze strany nahrávací společnosti, ...opravdu nevím/, je úžasné, že Seven Worlds je na světě a hraje.

Co se týče hudebního obsahu alba, je blízké deskám Tones a Ah Via Musicom. Kombinace instrumentálních a zpívaných písní, kombinace el. a aku. kytar, perfektní zvuk. Eric je schopen vyzkoušet 30 zesilovačů, aby si vybral pro daný song třeba 17tý zesík. Svou práci podřizuje kvalitě, nikoliv kvantitě, proto v jeho dlouhodobém portfoliu je alb, jako šafránu. Šafrán je vzácný a hlavně pekelně drahý a jeho všude málo, proto to spojuji s tvorbou tohoto vyjímečného kytaristy, skladatele a textaře.

Hodnocení ??? Jasné tři ježatý. Je to skutečně dobré album. Nemá slabý moment, jako celek je silné a dobře poslouchatelné. S každým poslechem jde výš a výš, ale pořád bude u mě na těch slušnejch třech, Eric vydal i lepší věci.

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Diskografie Johnson, Eric

Statistika Progboardu


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000