Jethro Tull - Songs From The Wood

Reakce na:
Walrusa - 5 stars @ 16.03.2014

Tahle deska mi přirostla k srdci docela pevně a od té doby, co mám tu čest ji vlastnit na vinylu se láska k ní zakořenila ještě pevněji. Začíná jaro, a ačkoliv je příroda notně unavená po neprospané zimě, nezahálí a jarní květiny se předhánějí, která z nich vyhraje jarní soutěž krásy. Ideální období pro poslech této hudby.
Když zavřu oči a zaposlouchám se do této desky, nechám se unášet přirozenými a lahodnými tóny flétny, hlavou mi začně běhat neskutečně mocný proud představ: víska s doškovými střechami, barevné kroje, rozkvetlá třešeň třepající ve větru, rytířský turnaj, mladý rytíř v pestrobarevném oblečení si právě přiklopil hledí své přilby a uchopil dřevec, barevný průvod jezdců na koních, zřícenina zarostlá bujnou vegetací, pupeny prodírající si cestu ke sluni, nezkrotná jarní řeka, unášející pyl, ten zvláštní zvuk hlubokých lesů.
A to je asi jen setina toho, co mi běží hlavou. Nejvíc mě uchvátila Hunting girl a Velvet green. A nejen díky tomu ji mám od Jethro Tull radši než třeba Aqualung.
A na závěr musím poděkovat Michalovi (tykeww), za to, že mi tuto desku doporučil.
Pět zářících hvězdiček!

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000