Jethro Tull - Catfish Rising

Reakce na:
kamila - 4 stars @ 02.11.2016

V případě Catfish Rising je lepší desku brát jako hard rockové album = výborná práce, přirovnání k dílům kapely ze sedmé dekády mě nepřijde úplně adekvátní, i když to jsou pořád tulíci, ale třeba country větry (Rocks On The Road) vanoucí okolo, párkrát praští pány pěkně do obličeje, vyskytuje se tu ale i třebas blues.

This Is Not Love je hard rock jak se říká pěkně od podlahy, hodně dobrý jsou i Barreho sóla během Occasional Demons a country folkové inspirace vměstnaný v zmiňovanou Rocks On The Road, kde klavírní melodie v půli, flétnová linka a Ianův vokál, kterému věříte každé slovo vytváří zvláštní přitažlivé pnutí. Fanda starých J.T. určitě ocení Sparrow On The Schoolyard Wall a bluesman zase Still Loving You Tonight, měla jsem pocit že tu hraje samotný Gary Moore. Příjemně dojemná chvíle se nachází pod číslem 10. píseň White Innocence svou výpravnou melodikou vytváří sentimentální chvíle jaké jsem od kapely v tomhle modelu ještě neslyšela. Moc se mi to ale líbí. A jestli Doctor To My Disease vypadá vlezle, tak po čase se z ní vyloupne slušná koncertní pecka.

Zvláštní, jiné album, prostě hard rock.4

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000