Iron Maiden - The Number of the Beast

Reakce na:
moonySK - 3 stars @ 15.03.2011

NUMBER OF THE BEAST.

Kúp si to! Neoľutuješ! Geniálny album! Je v akcii!!
Tak som to spravil. Za pár kačiek som si tento vyspevovaný album kúpil a...fúúha?!?

Pravdu povediac, Iron Maiden majú oveľa lepšie albumy ako tento. Už pre mňa trocha nezáživná skladba Invaders s veľmi nemelodickým refrénom vo mne vzbudí dojem, že je to akási b-strana nevydareného singlu. OK, idem ďalej...Children of the Damned, na môj divu, krásna rocková balada, jedna z najlepších vecí Maidenov. Trochu ma to nakoplo a s nadšením som počúval ďalej. The Prisoner...22 Acacia Avenue...The Number of the Beast...pre mňa veľmi priemerné skladby, hlavne posledná. Po tom prichádza ďalšia, tú poznám, samozrejme veľká otrepaná metalová hymna - Run to the Hills. Veľmi dobrá vec. No a zase ďalšie dve nezáááživné skladby - Gangland a Total Eclipse, ktoré by som sa bál dať aj na b-strany singlov. No ale moje sklamanie opraví výborná vec - Hallowed by the Name.

Čo by som mal viac napísať? Napísal som stručne a pre mňa dostačujúco. Myslím si že album obsahuje výborné skladby, ale aj (zabite ma) - prepadáky. Je to priemerný album a z môjho hľadiska Maideni vytvorili lepšie veci.

2,5

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000