Iron Maiden - The Number of the Beast

Reakce na:
miguel7 - 4 stars @ 09.09.2010

Asi jeden z nejslavnějších obalů v historii rocku. Pamatuji si že měl tuhle desku kdysi bratránek na LP. Moc se mi líbil ten "bubák". Bratránkova škoda byla tehdy ta, že mě a mého bratra nechal u sebe přespat a bez většího dozoru (bylo nám 5-6let) a my jsme objevily jeho LP a řekli si, že bychom mu mohli nějakou tu drážku přidat:)...Jeho sbírka se smrskla o několik LP, včetně tohoto. Hanba nám...měl nás nějak zabavit:)
Album obsahuje největší hity kapely, ale mými oblíbenci jsou zas ty méně známé, jako 22 Acacia Avenue. Zřejmě nejpovedenější kousek. Vůbec trojice skladeb Children of the Damned, The Prisoner a 22...je asi tím nejlepším místem desky.
Nevím zda je to již miliontým obehrátím dokola ale dvojice skladeb (a zároveň největších šlágrů) The Number of the Beast a Run To the Hills mi již nepřijde nijak záživná a beru je již jako nutnost k Iron Maiden, ale ne, kvůli kterým mám rád toto album.
Gangland a Total Eclipse jou dalším "mejdnovským" standartem 80. let. Postrádám jen výraznější melodii a nebo něco, proč bych si je měl pamatovat.
Závěr není třeba představovat. Je něco jako starší sestra To Tame a Land. Klidný úvod, který dává tušit, že to bude dunivá, svižná jízda se spoustou kytarových kudrlinek...na konci to Dickinson vytáhne tak, že po mě zas jezdí husí kůže...yeeeaah, Hallowed Be Thy Naaaaaame...

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000