Hole - Nobody's Daughter

Reakce na:
jirka 7200 - 2 stars @ 24.12.2017

Album "Dcera nikoho" mělo původně vyjít jako jako druhé sólové album Courtney, nakonec jej vydala pod hlavičkou Hole - k velké nelibosti bývalých spoluhráčů. Nebrala na to zvláštní zřetel, na vytváření problémů všeho druhu a kvanta soudních sporů měla velký talent již z předchozích dob.

Na albu pracovala společně s Bily Corganem a Lindou Perry po dobu pěti let a byla to v podstatě její léčebná terapie. Courtney nahrání desky zafinancovala částkou dvou milionů dolarů z vlastní kapsy. To v podstatě pětileté promo o neustálém nahrávání, desítkách posouvání termínů vydání, peripetií kdo koho podrazil a kdo desku vlastně vydá, přineslo ovoce. V Americe o vydání věděl každý, mnohý i koupil.

Najdeme tu v podstatě to samé co na posledním albu Celebrity Sin – pomalejší či rychlejší nevýrazné pop či country rockové songy, občas podmalované zkreslenou kytarou, což v USA nazývají trefně power-pop. Jediným vybočením z nudy je zuřivá Skinny Little Bitch v duchuzačátků Hole a osobní upřímná výpověď v textu How Dirty Girls Get Clean.
Svěžeji na mě zapůsobila předchozí sólová deska Courtney, vydaná pod názvem American´s Sweetheart. Hudebně asi Hole řekli vše s albem Live Through This.

I když je dnes Štědrý den, já s hvězdami moc štědrý nebudu. Proto ohodnotím Courtney tak nějak komplexně. Oceňuji, že se dokázala po mnoha letech sešupu do pekel poprat se svými démony a narovnala částečně své vztahy s dcerou. A to je mnohem důležitější, než nějaké mé hodnocení.

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Diskografie Hole

Statistika Progboardu


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje Internetplus.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000