Hard Stuff - Bulletproof

Reakce na:
hejkal - 4 stars @ 02.06.2009

Húpavý rytmus, náladička, takto zvesela sa začína skladba Jay time. Rázny melodický závar Sinister minister poteší a už je tu No witch at all, bicie hrajú rytmus, pridáva sa rezaná gitara, všetko to v pohode odsýpa a poslucháč sa baví. Rokec Taken alive nechá trošku vydýchnuť, aby mohla správne vyznieť nasledujúca pecka. Ostrá Time gambler (Rodney) je absolútnym vrcholom albumu. Rovnako podmanivá je aj hlavou kývajúca Millionaire. Rozkolísaná Monster in Paradise dáva tušiť, o čom budú Gustafsonove skladby na ďalšom albume. Príjemný rock menom Hobo má v sebe kúštik rádiového potenciálu (hoci nie pre slovenské tiežrockové rádiá). Výborná vec je aj Mr. Longevity – RIP, takto má vyzerať rozšafná rockerina. Na záver je tu jamovačka The provider (na CD od Red Fox Records navyše useknutá tesne pred druhou minútou).

Hard Stuff nesú v sebe niečo z Atomic Rooster a nič z Quatermass, v podstate ide o na dreň obnažený hard rock v surovom prevedení, žiadne ozdôbky, nulová tolerancia k sofistikovaným kompozíciám. A to je mi sympatické.

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Diskografie Hard Stuff

Statistika Progboardu


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000