Gathering, The - Souvenirs

Reakce na:
VaclavV - 5 stars @ 04.09.2016

Pravděpodobně nejkontrovérznější album The Gathering s Anneke za mikrofonem. Pro někoho album nepochopitelné, pro druhého naprosto geniální. Osobně spadám do druhé skupiny. Dle mého skromného názoru The Gathering vystoupali v roce 2003 na svůj druhý vrchol (první představuje Mandylion).

Souvenirs je velmi elektronická, éterická a vzdušná deska. Jak je už u kapely zvykem, je plná emocí, krásných melodií a neustálé gradace. Samozřejmě se již nehraje na metalovou strunu, ale nevadí, typické rysy The Gathering zůstaly zachovány. Jsou zkrátka jen podány jinou formou.

Už úvodní These Good People je neuvěřitelnou záležitostí. Nádherný refrén způsobuje mrazení v zádech... Skutečný skvost, ostatně jako celá deska.

Souvenirs je velmi odvážné album. The Gathering opustili jistoty a vydali se ještě experimentálnější cestou, než tomu bylo na deskách předešlých. Svým způsobem si zlomili vaz, protože řada fanoušků od nich odvrátila pozornost. Je to škoda, avšak nejspíš se takový vývoj dal čekat...

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Diskografie Gathering, The

Statistika Progboardu


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000