French TV - Ambasadors Of Good Health And Clean Living

Reakce na:
bubak - 3 stars @ 02.05.2016

Skupinu French TV tvoří většinou baskytarista Mike Sary a hosté, kteří jsou na každé desce jiní. Název French TV je způsob jak dělat věci, jedná se prakticky o jeho sólovou tvorbu. Za svoji kariéru už vydal deset číslovaných alb, z nichž nejlepší pro mě je asi The Case Against Art a následuje The Violence of Amateur s nádherným obalem kde holčička s tváří psíka venčí psíka s tváří holčičky.

K vytvoření posledního jedenáctého alba si Mike Sary přizval čtveřici hudebníků, v podstatě takovou skromnou sestavu. Hudba na této desce je takový jazz rock fusion, hodně poplatný hudbě vzorů Mike Saryho, kterými mimo Franka Zappu jsou Vam Der Graaf Generator a hlavně švédští Samla Mammas Manna. Na desce převážně instrumentální skladby mimo několik nesourodých výkřiků. Tohle je typ hudby, která se mi líbí, příjemně se poslouchá, ale není to nic nového, co by tady předtím nebylo. Instrumentální výkony popisovat nebudu, nemá to smysl, záleží hlavně, jak působí na posluchače a z tohoto pohledu na mě působí dobře.

Deska rozhodně potřebuje více poslechů, ale pak ji budete chtít poslouchat pořád. Hodnocení opět mezi třemi čtyřmi hvězdičkami, v tomhle případě spíše tři.

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Diskografie French TV

Statistika Progboardu


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000