Free - Tons of Sobs

Reakce na:
gunslinger - 5 stars @ 23.02.2011

Túto skupinu som dávno ako malý chlapec videl v televízii. Bol to nejaký videoklip alebo liveshow, už si nepamätám. Nespomínam si ani aká to bola pieseň. Na FREE som zabudol. Až si jeden deň prezerám Progboard a natrafím sa túto kapelu, hneď som si spomenul.
Prvý album je z roku 1968 to znie veľmi lákavo, zmes blues hard rocku mám veľmi rád, ale čo som dostal, ma ohromilo ešte viac. Ja som nepočul len hard rock, ale aj psychedelický rock. Tie gitary, hlasný kovový zvuk s bluesovými sólami, sem tam troška hrmotu (nie ako u Blue Cheer, tam išlo hlavne o hrmot, tuto ide o gitarovú zručnosť). Spätnej väzby málo klávesovej hudby. Nebudem rozpisovať, ktorá pieseň je najlepšia, ktorá slabšia. Album fakt funguje ako celok od začiatku až dokonca, ako dobrý film alebo kniha. Niesom niaky die hard fan tejto kapely, toto je zatiaľ jediný album, čo som od nich počul, ale musím dať 5 hviezd. Kto má rád hudbu Led Zeppelin a myslí to s rockovou hudbou vážne, je tento album ........ povedal by som povinnosťou.

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Diskografie Free

Statistika Progboardu


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000