Flower Kings, The - Desolation Rose

Reakce na:
- 5 stars @ 25.06.2018

Po velice úspěšném návratu s deskou Banks of Eden se hnedle další rok rozrůstá diskografie Flower Kings o další klenot. Nový počin nese název Desolation Rose. Stačí si poslechnout několik prvních minut a kapelu není těžké identifikovat. I tady pánové vychází ze svého letitého stylu, který obohacují o nové prvky. Slyšíme zajímavé postupy pro dosažení odlišné atmosféry. Pompa a yesovské atributy jdou stranou, emoce jsou to první, co vás táhne za ruku. Pan kolega Brano píše na jiném místě ve spojitosti s hudbou o "květinovém půvabu". Ano, tento termín se k jejich deskám dá bez problémů přilepit.

Srovnala se stopáž jednotlivých skladeb i ta celková. V první písni Tower ONE se hlasově pravidelně střídá Fröberg se Stoltem a po celou dobu nás drží ve zvláštním napětí. Tahle dvojice za mikrofonem postupně dozrála v prvotřídní zpěváky. Dvojka Sleeping Bones je temná jako stíny při západu slunce. Bodin stojící za klapkami se soustředí jen na to, jak připravit divákovi to nejpřitažlivější představení. K nejpůsobivějším číslům zařadím nejtemnější věc jakou zatím F. K. pořídili - White Tuxedos, zpěvnou Silent Masses a trpce tíživou Dark Fascist Skies.

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000