Flamengo - Kuře v hodinkách

Reakce na:
Mirek Kostlivý - 5 stars @ 18.02.2007

Co ještě může člověk více dodat k hodnocení alba, které je všeobecně pokládáno jako nejlepší v naší rockové historii posluchači všech věkových kategorií?
Tak snad vzpomínkou člověka nejpovolanějšího, a to bubeníka "Erna" Šedivého, jak na tuto dobu nedávno vzpomínal v souvislosti se zesnulým Ivanem Khuntem: "Velká škoda, že Ivan ve své skromnosti nenazpíval více skladeb, pouze Stále dál. Na koncertech toho zpíval hodně, bohužel se více skladeb v jeho podání nezachovalo. Tu desku jsem vzal po své emigraci i do Ameriky, kde jsem to pouštěl různým /i slavným/ rockerům, např. Alice Cooperovi, kteří z té desky byli nadšeni, a ptali se mě, kde a kdy si tu výbornou kapelu mohou poslechnout."
Další moje hodnocení pokládám za zbytečné, vždyť ta deska se mi líbí i po těch 35-ti letech od vydání snad více než kdy jindy. Je to neskutečně nadčasové album, před kterým posluchač může jenom smeknout nebo stát v němém úžasu. Zvláště ten, kdo ví, v jakém dusnu u nás doma to album vznikalo.

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Diskografie Flamengo

Statistika Progboardu


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje GMMedia.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000