Fermata - Huascaran

Reakce na:
Óin - 5 stars @ 25.01.2008

Jen pár osobních dojmů, o tomhle albu už toho bylo napsáno dost a dost. Na http://www.progarchives.com/ je právem zařazeno mezi dvacet nejlepších počinů světového jazz rocku. Takovéhle dílo se podaří, když se sejdou ti správní lidé ve správný čas na správném místě (i když socialistické Československo tím správným místem asi nebylo).

Moc se mi na Huascaranu líbí hra Laca Lučeniče, škoda, že časem přešel od progresivního rocku k popu. Ve spolupráci s Karolem Oláhem dokonale doplňují obě hlavní hvězdy - Grigláka s Berkou. (Ten prý údajně skončil jako producent v Holywoodu a hudbě už se nevěnuje - škoda).

Jo - a málokdy se člověk setká s tím, že bonusové skladby jsou stejně dobré, jako skladby z původního LP. Z toho je má nejoblíbenější věc asi Solidarity, mám prostě Berkovy skladby radši než ty Griglákovy.

Co dodat? Huascaran je fakt bomba, mistrovské a zásadní album. Dávám jen pět hvězdiček, protože víc dát nejde.

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Diskografie Fermata

Statistika Progboardu


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje Internetplus.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000