Fates Warning - Stilll Life

Reakce na:
kubys - 5 stars @ 03.08.2007

Po naprosto fenomenálním v té době posledním studiovém albu A Pleasant Shade Of Gray přicházejí Fates Warning s neuvěřitelným živým dvoj-CD.

Celou první placku zabírá vlastně celá předchozí deska a reprodukování tohoto úžasného počinu, trochu mi to připomíná koncert Pink Floyd Dark Side of The Moon, kde Floydi vlastně také přehrávají celou desku.

Druhá část je o něco slabší, začíná ji sice perfektní suita The Ivory Gate Of Dreams a po ní je taktéž výborná Eleven Hour, ale zařazení Point of View je pro mne trochu záhadou, jelikož tato píseň je velice slabá. Naštěstí u Monument se všechno vrací do normálu, hlavně díky Joeyu Verovi, který nás svou basou stále ostřeluje jednou vynikající basovou linkou za sebou.

Řekl bych, ale že album není z jednoho koncertu, slyším úplně jiné nazvučení a přítomnost Bernie Versaillese na druhé placce mě utvrzuje v názoru, že je to materiál ze dvou různých koncertů.

Závěrem bych chtěl říci, že se mi zdá první deska hráčsky vytříbenější, ovšem má občas trochu zastřený zvuk. A druhá deska zase je daleko enrgičtější a lépe nazvučená, i když tam je to sabe Point of View:-)

CD1 - ***** CD2 - ****1/2 celkem - *****

Jakub Križan 03.08.2007

 

Pro přidání nové reakce musíte být přihlášeni/zaregistrováni.

Přihlášení

uživatelské jméno

heslo

Auto-login
» nový uživatel

Progboard Radio

» Pustit radio
» Progboard TV

Diskografie Fates Warning

Statistika Progboardu


copyright Progboard 2005 | created by www.potentus.com and Poki | hosting sponzoruje Internetplus.cz | RSS kanál RSS kanál

Pravidla pro užívání webu Progboard.com naleznete zde.

Přidej na Seznam optimalizace PageRank.cz ?esk? toplist SuperLink Add to Google

Google Pagerank - www.progboard.comGoogle Pagerank S-Rank - www.progboard.comS-Rank JyxoRank - www.progboard.comJyxoRank

Ikonky

Rock Shock Hudba 2000